Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak férfiak, akiknek bejön...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak férfiak, akiknek bejön a rövid haj (pixie)?

Figyelt kérdés

Olyanok akiknek tényleg tetszik, vagy olyanok, akiknek ez mindegy, hogy hosszú-e vagy rövid?

Kb mint Natalie Portman, vagy Halle Berry haja volt.

Mert most egy pár napja meggyulladt a hajam, és le kellett vágni. Kb 3 cm hosszú, de tetszik is igazából, mert megy hozzá a fejem és jó az alakom, meg nőies a stílusom, szóval gondoltam így hagyom, csak kíváncsi vagyok, vajon így is megtetszem-e majd valakinek, vagy levon-e a vonzerőmből.

A hátam közepéig ért szóval szeretném pozitívan felfogni a dolgot, de nyilván az igazságra vagyok kíváncsi, és ha ettől a férfiak szemében kifejezetten visszataszítóvá válok, akkor nyilván előbb utóbb megnövesztem.


24/N



2019. okt. 26. 20:43
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
90%

Hmmm ha az a cél hogy saját magnak szép legyél akkor úgy csinálod ahogyan akarod.


Viszont ha a többsége pasiknak akar tecceni akkor hosszú haj. Ezen naphosszat lehetne vitatkozni hogy hosszú vagy rövid haj de ha a nagyszámokat nézed akkor túlnyomórész a lányok haja az hosszú nem véletlenül.


Persze mindig lesz olyan pasi aki a rövid haj miatt is szépnek fog látni. Ilyenkor viszont fontos hogy hozzá milyen arcod van.


Pontos adatokat nem tudok így most csak a hasamra ütök de kb a pasik több mint 95%-a szereti a hosszú hajat. Azok a pasik meg akiknek tök mind1 hogy rövid vagy hosszú az kb 20-25% lehet. Akinek meg csak kizárólag a rövid haj az 5%.

2019. nov. 7. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

*tecceni helyett tetszeni


Bocs ha nagyon facebookosan írtam.

2019. nov. 7. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Kép nélkül nehéz megmondani, de ha passzol az arcodhoz, akkor igen.

Hogy tudtad felgyújtani a hajad?

2019. dec. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Volt egy ismerősöm, akinek csak a rövid tetszett. De csak egy ilyet ismerek.
2019. dec. 17. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Van akinek jobban áll mintha hosszú lenne, szóval emberfüggő. De ha passzol hozzád, akkor nincs gond.
2019. dec. 17. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

fazontól függ, szerintem tud nagyon vagány lenni. viszont nekem volt hosszú és rövid hajú barátnőm is. hát a rövid hajú mindig nagyon sokat szenvedett reggel vele, főleg ha elaludta. összevissza állt, sokkal gyakrabban mosta mert rögtön látszott ha kicsit is zsirosodott korpásodott neki.

hosszúhajú párom reggelente kevesebbet vacakol, gyorsan kivasalta, vagy copfba fogta. ha nem volt ideje hata mosni simán hordtam lg plusz 1-2 napig kontyba.

pedig én azt hittem a hosszabb hajjal több gond vam...

2020. febr. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!