Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mennyire gaz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mennyire gaz ilyen helyzetben rairni? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Szoval augusztusban megismerkedtem egy fiuval a gyakorlati helyemen.Par napig irogattam vele messengeren amikor is a baratom rajott es megnezte hogy miket irogattam a fiuval.(semmi olyan nem volt amit felre lehetett volna erteni) Viszont a baratom napokig nem szolt hozzam es megkert hogy tiltsam le a fiut es soha tobbet ne beszeljek vele.Ezek utan a baratom folyton nezte a messengeremet hogy irogatok e meg vele.Aztan ket honapja szakitottam a baratommal es mar eleg reg ota irni akarok ennek a fiunak mert en megkedveltem akkor nyaron.Szerintetek irjak neki? Ha igen akkor mit? 18/l
2020. ápr. 7. 23:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Irjál neki, vesztenivalód nincs. Legfeljebb nem akar majd találkozni veled egy darabig ha fél a vírustól.
2020. ápr. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 opened paradise ***** válasza:
94%

Szerintem írj neki nyugodtan.

Én is voltam már így és utána is tudtunk normálisan beszélgetni.

2020. ápr. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
83%
Ha nincs azota neki baratnoje, es nem erzi magat ha nincs lonak, akkor meg jo is lehet. Ezekben az idokben talalkozni ugyan nem illene, de az emberek lelke jobban megnyilik talan az ilyen mereszebb lepesekre.
2020. ápr. 8. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
54%
Írj neki valami rejtett utalást.. Szia, rég beszéltünk azóta, mizu veled, ráülnék az arcodra, ilyesmi..
2020. ápr. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!