Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van valaki, aki hisz a titkos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van valaki, aki hisz a titkos kapcsolatokban?

Figyelt kérdés
Lehet igy lenni, ha valaki egy olyan emberbe szerelmes akinek családja van, baj az ha valaki jol érzi magát egy olyannal aki már foglalt?
2008. nov. 24. 11:48
 1/9 anonim ***** válasza:
37%
Baj. Ha igazán szeret téged, elhagyná a mostani párját, de itt a főbűnös TE vagy. Neked hogy esne?
2008. nov. 24. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

NEM, nem értek egyet: a főbűnös NEM a kérdező, hanem a családos félreqrogató. ha nem lenne a Kérdező, az, akinek ott van az erkölcsi színvonala, hoygmegcsalja a párját, találna mást erre a célra.

A Kérdezőnek azt mondom, a legvalószínűbb, hogy kihasznál Téged, úgyse fog elválni, és csak röhög a markába. Neked meg lepereg az életed, és... Szabó Lőrinc szeretője, akihez a költő e kedves sorokat intézte: "mint a lámpa, ha lecsavarom, ne égj, mikor nem akarom" - magára nyitotta a gázt. Ne várd meg, míg ide fog jutni az önértékelésed, számold fel ezt a kapcsolatot, és keress egy olyan partnert, aki felvállal, egyenrangúként kezel, és tisztel Téged, és aki miatt nem kell szégyenkezned, amiért vele vagy.

2008. nov. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Egyetértek a második válaszolóval.A főbűnös nem Te vagy,de ez nem ment fel az alól,hogy egy családot tesztek tönkre.És neked is részed van ebben.

És igen,baj ha valaki így jól tudja érezni magát.

Nem építheted a boldogságodat más emberek boldogtalanságára.

Ha gyerekei is vannak a pasinak,akkor meg nagyon gusztustalan amit csináltok.

Gondolkozz már egy kicsit,és lépj ki ebből a megalázó és számodra méltatlan kapcsolatból.

Milyen szerelem az,amit nem lehet felvállalni?

Keress olyan társat,aki méltó hozzád,és vállalja a szerelmeteket a világ előtt is,akihez akár feleségül is mehetsz.

Egyébként,ha szerelmes vagy tönkremész egy ilyen kapcsolatba,ha csak szórakozol,akkor meg nagyon rossz szórakozás ez így.

Abban ne reménykedj,hogy elhagyja a családját,és téged választ,mert a szerető általában csak erre kell,amire téged is használ.Ha meg ezt ígéri,akkor várd meg amíg független lesz,addig ne legyen vele semmilyen kapcsolatod.

Majd meglátod mi történik.

2008. nov. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
87%

Szia! Azt hiszem könnyű úgy ítélkezni, hogy még nem voltál ebben a helyzetben... Én hittem.. nem a titkos kapcsolatban, hanem az emberben akit szerettem.. Az egyetlen hibám, hogy szerelmes voltam vkibe akinek sajnos volt valakije.. persze én is azér mert bíztatott..

Én azt hittem, kell neki egy kis idő amíg majd mellém áll. Aztán eltelt 1 hét, majd 2, egy hónap majd 2 ...végül 1,5 év lett belőle. És hozzáteszem az én emberemnek "csak" barátnője volt,4 hónapos volt a kapcsolat mikor megismerkedtünk. Se gyerek, se kutya,ráadásul távkapcsolatban éltek. Mégis a másik kellett neki. Sajnos a szeretőség alapköve, hogy csak addig csináld amig nem fáj.. családot végképp nem fog elhagyni, olyan csak a filmekben van. Az én emberem is túl kényelmes volt. A pasik pedig a 'jót' még akkor sem adják fel ha rossz.

2008. nov. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek nincs jövője, a pali valószínűleg csak kihasznál. Téged nem zavar, hogy te vagy az, akit a háta mögött dugdos, a "második", és hogy nem vagy felvállalva? Ezeknek soha nincs jó vége..
2008. nov. 24. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,van benne valami igazság....
2008. nov. 24. 13:41
 7/9 Srapnel ***** válasza:
Nagyon egyszerű, realista feloldása van a kérdésnek: Ebből nem lesz kiegyensúlyozott, saját családi jövőd. Ennyi. Az érzelmeket meg félre kell tenni ilyenkor.
2008. nov. 24. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát én is egy családos férfiba szerettem bele. 2év után lépett otthonról, költözött hozzám és már a felesége vagyok. Így utólag visszagondolva ma már nem jönnék össze családos emberrel. Nagyon sokat szenvedtem abban a 2évben míg nem velem volt. De én sem gondolom azt, hogy a kérdező tenné tönkre a családot. Ha egy kapcsolatban valaki kifelé kacsingat, akkor ott valami gond van, ami annak a két embernek a hibája. És az ilyen pasik olyanok, ha nem veled jönnek össze, lesz más akivel megtehetik. Persze a szerelem az más, de ilyen esetekben álatalában csak a szeretők a szerelmesek.
2008. nov. 26. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szerintem a fő hangsúly azon van, hogy neked vannak-e vele terveid? Ha csak jól akarod magad érezni az mellett, hogy szerelmes vagy, de nem akarod elszakítani a családjától akkor lehet folytatni egy darabig. De ha már vele szeretnél felkelni és lefeküdni -nem csak képzelni- akkor el kell, hogy keserítselek, mert ez nem nagy valószínűséggel fog összejönni.:( Az érzéseid miatt egyre többet akarsz vele lenni, és jönnek a hisztik a veszekedések a fájdalom. És végül hosszú kínlódás után beadod kulcsot.:(

Talán ha neked is van valakid akit csalsz,és egyikőtök sem akar szakítani, válni a másiktól, akkor tovább tarthat. De ehez nagyon erősnek kell lenned és okosnak a lebukásveszély miatt.

2011. febr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!