Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ronthat- e kèsőbbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ronthat- e kèsőbbieken a kapcsolatunkon,ha mostani párommal nem vállalunk közös gyereket?

Figyelt kérdés
Kètszer volt èlettársam,ès mind a kettőtöl van gyerekem.41 èves leszek,ès èn sem vagyok teljesen egèszsèges nő( karban tartott magasvèrnyomás,cukor,pszihiátri)A mostani párommal úgy èrzem együtt tudok maradni,de ha reálisan nèzem meggondolandó a 3.gyerek.Kicsit azon aggódom,hogy e vègett nem fog kèsőbb szeretni,mèg ha most azt mondja ő nem tervez(48 èves).

2020. jún. 8. 17:26
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Ez ugye nem komoly kérdés egy 40 éves nőtől? A gyerekvállalás még a legjobb kapcsolatokat is próbára teszi, még soha nem javított meg egyetlen kapcsolatot sem.
2020. jún. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Nem a gyerek kell hogy összetartsa az adott kapcsolatot, szóval rontani biztos nem ront. 48 evesen meg ha eddig nem akart, ezután sem akar már. Meg most csak azért, hogy legyen közös gyerek, felesleges, nem mérce ez.
2020. jún. 8. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Van már két gyereked.Most úgy érzed vele együtt tudsz maradni és ha pár év múlva kiderül hogy mégsem?Akkor egyedül maradsz 3 gyerekkel?Meggondolandó.Főleg hogy te sem vagy teljesen egészséges.
2020. jún. 8. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Nem bántásból, de ha még nem is te voltál az előző két kapcsolatban a hibás akkor is ott a két gyerek két különböző apától. Szerinted szükségetek van egy harmadik babára, csak azért mert ki tudja mi lesz később. Vagy hogy ne szakítson veled később. (Ez már alapból buta gondolkodás)

Különben ahogy te is leírtad, nem vagy fiatal és vannak alapbetegségeid.

Szerintem ezt kicsit gondolod át.

2020. jún. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Ha tènyleg szeret,akkor közös gyerek nèlkül is fog.Nem hibáztat senki a környezetemben,hogy kèt gyermekem van kèt apától.Inkább jó anyának tartanak.
2020. jún. 8. 17:43
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
Persze sok mindenki van igy ezen ne aggódj van aki elválik van egy gyerek megismerkedik valakivel akinek nincs és szül még egyet nincs ebben semmi amiért hibáztatnánk
2020. jún. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Vègül is,ha azt nèzzük a legtöbb embernek van valamilyen alapbetegsège(asztma,lisztèrzèkeny,cukorbeteg,epilepszia,kardiológiai,szklerózis multilexeset is ismerek,aki szült).Èn a korom miatt èrzem meggondolandónak.
2020. jún. 8. 17:55
 8/19 anonim ***** válasza:
Nálam ez totál nem lenne gond.
2020. jún. 8. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
Nincs rá semmivel nagyobb esély, mint hogy bármi más miatt romlik meg. Azért, ha 48évig nem akart, és még most se, nem valószínű, hogy 5 év múlva meggondolja magát. Ha 25 lenne, talán lenne okod az aggodalomra.
2020. jún. 9. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Èn örülök a meglèvő 2 gyermekemnek,de sokszor olvasok olyan cikkeket,ami arról ír,hogy sok kapcsolat tönkremegy a szülès után.Ez nálam is megtörtènt kètszer is. A második terhessèg alatt nagyon meghíztam,ès piszkált èrte az akkori párom,aki nőzött is abban az időszakban mellettem.Akkor lettem cukros is.De most már a mostani párom szerint nagyon csinos vagyok,ès az előzőek szerint is,ami már kèső bánat.
2020. jún. 9. 19:15
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!