Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem meg ami a szívemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem meg ami a szívemnek lehetetlen? Mit tegyek hogy észrevegyen és mit ne?

Figyelt kérdés
sziasztok ! én ebbe belehalok.. 13 éves vagyok és szerelmes vagyok egy 32 évesbe de olyan szinten ha vele lehetnék feladnám az egész életemet.és ez 2 éve és 1 hónapja.neki van is egy élettársa bár őt ez nem zavarja (18 éves)anyu mindig azt mondja hogy kihasznál mert van egy boltunk és adtam már neki párszor ingyen cigit..őis adott belőle.. de ugy néz rám.. elolvadok és közben tudom hogy nem lehetek vele beszéltünk is telon de semmit több 1 puszi..szval tényleg semmit több és megpróbáltam elfelejteni de olyan volt mintha a szívem kettészakadt vna nem tudtam megtenni.. most mit csináljak?
2008. nov. 24. 20:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
32%

Mégis mit akarsz egy 32 évestől? Tudod mi vagy neki? Egy aranyos kislány a boltból.

Közben élettársa is van. Komolyan gondolod, hogy majd egy gyerek miatt fogja otthagyni?

És azt tudod, hogy ha lenne köztetek valami, azt igen komolyan büntetik? Börtönbe is kerülhetne miattad.

Menj vissza a babáidhoz és pár év múlva keress egy korban hozzádillő barátot az osztálytársaid közül.

2008. nov. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
27%
Azonnal tessék elfelejteni, mert ebből neki óriási baja lenne belőle! És még élettársa is van? Te tényleg 13 éves vagy még lelkileg is, nemcsak testileg! És édesanyád ezt tudja és csak annyit mond hogy kihasznál??? Anyám már rég letépte volna a srác heréit ha én anno ilyen helyzetbe kerültem volna!
2008. nov. 24. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
27%
Ha nem akarsz úgy járni, mint az a pest megyei csaj, nagyon gyorsan felejtsd el. 18 éves élettársa van? és még neked is teszi az agyát? gondolkozz már kislány. nem való ez neked. nem halsz bele nyugi. felejtsd el és ennyi. az meg hogy 13 éves korodban cigizel, szégyen.
2008. nov. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
48%

Természetesen el kell felejtened! Valoszinuleg azért vagy ugy oda érte, mert a pasi látta rajtad hogy be lehet téged fuzni igy majd ingyen kapja a cigit..na ha néha bokol is neked ez hidd el csak az ingyen bago miatt van.Neked meg a korodbol adodoan imponál,hogy "felfigyelt" rád valaki végre, pedig ez nem így van. Most ugy érzed o álmaid pasija és életed végéig utána fogol epekedni, pedig hidd el,pár honap vagy év mulva rohogni fogsz saját magadon, hogy ilyen hulye voltál.../tudom, mert én is voltam iylen helyzetben/.

Probáld ki,hogy nem adsz neki tobbé cigit, vajon akkor is bokolni fog? Szerintem tobbé a boltba se fog bemenni nemhogy bokolni...

2008. nov. 25. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%

Néhány év, és ezerszer ilyen szerelmes leszel egy másik fiuba!


Lehet csak szeretet hiányod van, nem?

Mert ebből ítélve a szüleid nem fogalkoznak túl sokat veled! Ne haragudj, de ezt nem így kell pótolni, biztos nagyon nehéz neked!


32 ugyan már, és élettársa van... Gyereke pl miért nincs?

Rosszabbat nem tudsz választani?


Bőgd ki itt magad és jobb lesz, mást nem tudsz tenni!

2008. nov. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
15%
el kell felejtened!! tudom, hogy ez mennyire nehéz, de szerintem próbáld meg kerülni a találkozást is, úgy könnyebb lesz, ne keresd, ne beszélj vele, mert ez a kapcsolat teljesen lehetetlen...sajnálom, hogy ezt kell mondanom
2008. nov. 25. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rohadt érzéketlen tuskók vagytok.. végülis felesleges volt kiirnom ezt cseppet sem biztató egyáltalán nem normális válaszokat kaptam.. egy aranyos kislány a boltbol köcsög!!! jah meg szégyen h cigizek... pff. maradjatok meg magatoknak!!
2008. nov. 26. 17:49
 8/15 anonim ***** válasza:
61%

Mi vagyunk a tuskók b*zdmeg??????? Gondolkozzál már el mit csinálsz!!!! Remélem jól átb*ssza a fejed az a k*cs*g!!!!

(Lehet lepontozni, de ha valaki ilyen tahó, hogy leszólja a válaszainkat (akik jobban látják kívűlről a helyzetet), inkább ne is írjon ide!!!!!!!!!!!!!!!!)

2008. dec. 10. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
39%
ne csillagozz b*a*s*z*d meg ! szerintem teljesen mind1 mit mondot neki ugyis őt fogja szeretni és én jól látom kivülről a helyzetet mostmár ebből elég!! azért ne cikizzétek mert fiatal.(19/L)
2009. jan. 7. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim válasza:
arról senki nm tehet hogy mi van beírva a születési anyakönyvi kivonatába nem tehet róla hogy ennyi idős és szerelmes lett!! egy olyan vilégban élünk ahol a rossz van előtérben, de csak pozitívan még jó is kisülhet belőle :XD ne légy depis max várj egy kicsit! nem létezik plátói szerelem én nem hiszek benne!!!
2009. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!