Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tegyem meg ami a szívemne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tegyem meg ami a szívemnek lehetetlen? Mit tegyek hogy észrevegyen és mit ne?

Figyelt kérdés
sziasztok ! én ebbe belehalok.. 13 éves vagyok és szerelmes vagyok egy 32 évesbe de olyan szinten ha vele lehetnék feladnám az egész életemet.és ez 2 éve és 1 hónapja.neki van is egy élettársa bár őt ez nem zavarja (18 éves)anyu mindig azt mondja hogy kihasznál mert van egy boltunk és adtam már neki párszor ingyen cigit..őis adott belőle.. de ugy néz rám.. elolvadok és közben tudom hogy nem lehetek vele beszéltünk is telon de semmit több 1 puszi..szval tényleg semmit több és megpróbáltam elfelejteni de olyan volt mintha a szívem kettészakadt vna nem tudtam megtenni.. most mit csináljak?
2008. nov. 24. 20:43
1 2
 11/15 anonim válasza:
még mindig én vtam
2009. jan. 7. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

:D! A kérdező vagyok:

csak egy másik címen.

Hát nem úgy lett ahogy gondoltátok! Hahaha :-) Így évek múlva gondoltam megnézem ezt a kérdést..visszamegyek kicsit a múltba. Tipikus magyar, pesszimista hülye hozzáállás. "azonnal tessék elfelejteni" :XD! D persze minden jóra fordult. Sajnálom de ez van :'( :D:D:D .. sok rosszindulatú válaszolónak írom ezt.Jah és nem felejtettem el, Ő se engem!! Nah csoki..

2010. nov. 28. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Ostoba naiv kislány vagy csak (: Majd jól átbassza a kis buta fejedet.
2010. nov. 28. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Mindenki magából indul ki :D Szeretnéd mi?
2010. nov. 29. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Te melyik válaszoló vagy?
2010. nov. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!