Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Kis mellek vagy nagy mellek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kis mellek vagy nagy mellek tetszenek a férfiaknak?

Figyelt kérdés

Kérem olyan férfiak válaszát akiknek a kismellek tetszenek jobban. Az enyém nagyon kicsi (A) 60 kg vagyok hozzá. " Gyermekeim vannak az eggyiket szoptattam is. Se a mérete sem a formája nem változott. A hétkönapokban nem jelent problémát ,csak ha egy férfit (aki tetszik) megismerek, vagy ha valamilyen összejövetelen kell résztvennem. Még olyan ruhát sem kapok magamra ami egy kicsit sgítene. Melltartót csak dísznek hordok. Ha hordok. Tudom,hogy mindenkinek más tetszik, de még is megerösítené az ömbizalmamat ha olyan férfiak írnának akik kis mellet szeretnek.

Nem ide illö vicceket és egyéb meg csúfolódó megjegyzéseket nem kérek!

Kaptam már eleget.

Elöre is köszönök minden választ.


2008. nov. 28. 17:29
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%

én nő vagyok, A kosaras... vékony vagyok, szóval szerintem az alkatomhoz illenek is :) te is így lehetsz vele:)

a barátom szerint "ami belefér a tenyerembe az a jóó" és odavan értük..szóval sztem nyugi, csinik azok :)

nézd a jó oldalát... nem fognak lógni, nem fog fájni a hátad..:P

2008. nov. 28. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

pici ciciiik :)


és nem azért mondom, mert ezt kérted..

egyetértek az előttem szólóval, a nagycici idővel nagyonfog lógni, ami borzasztóan visszataszító. a pici cici mindig az eget lesi ;)


(32 éves férfi)

2008. nov. 28. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
79%
Én is lány vagyok.. Az én barátom is ezt mondja, h az én mellem pont belefér a tenyerébe, és ez így tökéletes:D igaz nekem B kosarúak a melltartóim, szal picit nagyobb... mint a barátom tenyere is:P
2008. nov. 28. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
80%

nekem is A-kosaras a mellem,viszont a fenekem elég nagy és nem érzem arányosnak,esztétikusnak...a párom viszont szintén azt vallja,h pont a tenyerére tervezték és ez így van jól :)

sajnos nem tudunk rajta változtatni(a műcici nem szép),ezek a példák azt mutatják,h a férfiak nem csak az orbitális dudákra buknak,így hát rajtunk a sor,h elfogadjuk magunkat! :P

2008. nov. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
56%

Ha azt kéred, hogy olyan férfiak válaszoljanak, akik a kis melleket szeretik, akkor mi értelme van a kérdésnek???

Nem a mellméreted miatt leszel vonzó egy férfi számára, az ahhoz édes kevés!

Petranova

2008. nov. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
A kérdsést azért tettem így fel, hogy meggyözödhessek róla tényleg vannak olyan férfiak akik a kis mellet szeretik és nem csak mesélésböl hallok róluk. EZ AZ ÉRTELME.
2008. nov. 29. 09:26
 7/11 anonim ***** válasza:
74%
Meglepő, de az ismerőseim közt sokkal több olyan férfi van, akiknek a kisebb mell jobban bejön mint a húbammeg kategória. Egyszerűen szebb, formásabb. És egyébként izgató, ha egy nő nem visel melltartót!
2008. nov. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
66%

Sziasztok!


Én kifejezetten a kis melleket szeretem és szerintem vagyunk így egy páran férfiak,ugyhogy ne aggódj.

Engem például a nagy mellek riasztanak.


Üdv.Dávid.

2008. nov. 29. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
46%
Szia! Nekem sincs hű de nagy (B), és a férjemnek tökéletesen jó. De hát ha már vannak gyerekeid, te is találtál olyan pasit, akinek a tieid jönnek be :)
2008. nov. 29. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
66%
Nekem tetszenek a kis mellek, és minden nőt arra biztatnék, hogy ne hordjon melltartót, ha nem muszáj. "Dísznek" meg pláne ne. Két cici (akkor is ha nagyon pici) sokkal szebb, mint egy melltartó!
2008. nov. 29. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!