Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek probálkozzak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek probálkozzak fiatalabb lányoknál?

Figyelt kérdés
Sosem volt barátnőm, és nagyon sokat foglaltak már mondjuk 20 éves koruk óta és nem akarnak szakítani vagy belemenni egy másik kapcsolatba. És ezáltal nagyon nehéz a csajozás. Na most idén leszek 27 éves és az jutott eszembe hogy elkezdek 18-19 évesekkel ismerkedni vagy max 21 évesekkel mert már más ötletem nincs. NAgyon nehé az ismerkedés és ez mint köszönhető ennek a digitális világnak a facebooknak a tindernek és még sorolhatnám. A lányoknak a legjobb pasi kell a pasik meg mint a lihegő kutyák mennek már mindegy milyen csajhoz csak jusson nekik. Akinek meg nem jut az meg így járt. CSak így meg nem tudom önmagában mi az értelme az életnek hiszenk mindenki mondja hogy a szeretet meg ez meg az. Én szüleimmel megyek kirándulni néha mert nincs kivel mennem. Scak később ez hogy lesz ha már öregek lesznek igy is már öregek. Egyedül meg nagyon rossz bárhová is menni bármilyen programokra vagy kirándulni vagy akárhova.
2021. febr. 28. 00:42
 1/3 anonim ***** válasza:
94%

Barátkozzál meg menjél pszichológushoz, a szerelem nem kényszertársaságot jelent.

És ha tényleg hiszel a "mindenki foglalt" tézisedben akkor a legtöbb szép lány 16 éves korától foglalt, vagy tanul és nincs ideje ismerkedni. Amúgy se volna sok közös témátok.

Próbálkozni kell azoknál akik bejönnek neked és akik után nem azért kaparsz hogy elkerüld a magányt.

2021. febr. 28. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
0%
Telik rájuk? Ugye, hogy nem!
2021. febr. 28. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
43%
Én 27 éves vagyok és Tinderen 18-25 közé van állítva a cél korosztály. Gyakran matchelek 19-21 évesekkel is, olyannal is, aki nem csak insta követőt gyűjt. Tavaly egy 19 éves barátnőm is volt.
2021. febr. 28. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!