Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nézhetném meg a telefon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan nézhetném meg a telefonján a képeit?

Figyelt kérdés
A barátnőmmel hét hónapja vagyunk együtt. A telefonján több száz képe van. Már többször kértem tőle, hogy mutasson pár régebbi képet magáról, mert közösségi oldalakon nincs róla túl sok. Nem tudom, hogy ezt szégyenlősségből (most van rajta egy kicsi súlyfelesleg) vagy esetleg más okból nem akarja megtenni. Annyit mondott, hogy nem szeretné, hogy ha esetleg az előző kapcsolatából maradt a telefonján kép, azt én meglássam. Mondtam neki, hogy akkor csak azokat mutassa, amiken ő egyedül van, de ezt sem szeretné. A szégyenlősséget pedig azért nem értem, mert már küldött nekem fehérneműs képet magáról. Engem nem is elsősorban az egyéb képek érdekelnek, csak igazából amiken ő szerepel.

2021. márc. 16. 15:16
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Ez miert fontos neked? Nem szeretne és kesz
2021. márc. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
61%

Hagyd már békén.


Ennyi nyafogás után én már csakazért sem mutatnám meg őket.

2021. márc. 16. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%
Kérd el tőle a telefont 30 percre. Nők is alanyi jogon kutakodnak a férfiak telefonjában.
2021. márc. 16. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
56%
Miért fontos ez ennyire?
2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
31%

Szerintem nincs ezzel semmi gond.


Erdekes, hogy miert nem akarja megmutatni oket. Ugy hangzik mintha nem bizna meg teljesen benned, nyilvan azert nem akarja.


Inkabb az a kerdes hogy miert nem bizik benned?

2021. márc. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Sehogy, ha nem szeretné megmutatni, akkor tarsd tiszteletben a kérését és ne nézd meg csakazértis a háta mögött. Én olyan indokra tudok amúgy gondolni, hogy régebben nem nézett ki olyan jól, nincsenek róla jó képek és azért nem akarja megmutatni.
2021. márc. 16. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
42%
titkol valamit nagyon, lehet más kapcsolatból intim fotókat őriz, beteg csajod lehet.. dobnám !
2021. márc. 16. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%
valszeg jópár régi képén tele van a szája fasszal
2021. márc. 16. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
Én is inkább gyanakodnék, többször derült már ki hasonló viselkedéssel a megcsalás.
2021. márc. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
69%
Esetleg attol fel, hogy latod, hogy mennyivel jobban nezett ki, es mar nem is kell a jelenlegi sulyfelesleges verzio?
2021. márc. 16. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!