Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ugyanazt az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ugyanazt az otthoni ruhát hordja, hogy tálaljam neki, hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Párommal azelőtt jöttünk össze, mielőtt kitört ez az egész Covid dolog MO.-n. Akkor még igényesen felöltözött mindenhová.

Először csak home office-ban hordta mindig ezeket, itthon, nem is volt belőle probléma, és nem is voltak még annyira elnyűttek. Most viszont már annyira elkényelmesedett, hogy mindenhová ugyanabban a 2 melegítőszettben megy alattuk ugyanaz a két kinyűtt póló, mivel úgysem látja senki, aki pedig igen, az meg úgysem ismeri. Dolgozni, vásárolni, velem sétálni is azokban megy (minden 3 percre van, munkahelyen váltásban vannak, így nem találkozik senkivel, mert mindig más van home office-ban), itthon is azokban van. Elnyűtt, a nadrág még lukas is. Már többször szóvá tettem először úgy, hogy célozgattam rá, hogy milyen jól nézne ki, ha megint felvenné ezt vagy azt, vagy ez vagy az milyen jól áll rajta, de nem hatott. Az utóbbi időkben pedig már kezdem hangsúlyozni a szakadásokat, hogy egyre nagyobbak meg hogy régen milyen jól öltözött, úgy kéne most is, meg hogy annyira jól nézne ki másban, de a válasz, hogy úgyse találkozik senkivel, ezer éves ruhák, elhordja őket amíg jók.

Kb. 5 hónapja láttam utoljára rendesen felöltözve egy temetésen, illetve 1 hónapja, mikor áthívtam a barátait a szülinapjára.



2021. ápr. 8. 10:01
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:

"Hát én megmondanám, hogy első sorban magának, másod sorban nekem, és csak harmad sorban kellene másoknak akarni tetszeni." Ezt én is így látom.


"Igen nagy baj van az ember személyiségével (jelen korlátozásos helyzetben talán depresszió is lehet) ha magának nem akar." Nem depis, sőt! Inkább csak elengedte magát, mert "jó ez így is, úgysem megyünk sehova".


"Igen nagy gond lehet a kapcsolattal, ha nekem nem akar." Folyamatosan bizonyítja más egyéb tetteivel, hogy nincs gond, sőt! Szerintem "csak" az van, hogy mellettem jól érzi magát, sőt... már már túl jól is

2021. ápr. 8. 11:04
 12/33 anonim ***** válasza:
58%

Amikor napokig otthon vagyok a házban, hétvége+szabi, akkor anyáméknak tökmindegy miben vagyok, nekem is, más meg nem látja :D

31/F egyedül készülök meghalni

2021. ápr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim ***** válasza:
94%

Ilyesmi nálunk is volt, bár nem ennyire vészes, csak volt néhány régi pólója, aminek a nyakánál elvékonyodott már az anyag és elkezdett kilyukadni. Kérdeztem, hogy őt nem zavarja, az volt a válasza, hogy nem, itthonra jó az, úgyse látja senki. Mondtam neki, hogy de én látom és engem zavar, mert igénytelen. Nyugodtan hordjon itthonra kényelmes dolgokat, de azért lyukasan ne már. Szóval közöltem vele, hogy búcsúzzon el tőle és hordja a többit. Egy nagyobb leárazásnál meg vettem helyette újat és utána ő is rájött, hogy csak jobb azokat hordani. Magától valamiért még mindig nem figyel erre, csak azt veszi fel, ami először a kezébe akad, így a lyukas zoknikat is én szoktam kidobni, de már nem csnálok belőle gondot. Megbeszéltük, megkaptam rá az engedélyt és nekem semmiből nem tart, ha más nem, teregetésnél úgyis észreveszem.

Neked is valami ilyesmit javasolnék, ne csak utalj rá, hogy nem tetszik, hanem beszéld meg vele, hogy az már rossz állapotban van, dobja ki és vegyetek helyette újat.

2021. ápr. 8. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
63%
sohasem volt igényes, csak a nők kedvéért egy darabig bírja tartani a látszatot. ez van...
2021. ápr. 8. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 A kérdező kommentje:

12: Gondolom, ha elmész vásárolni, sétálni, munkába, felveszel egy farmert, egy normális pólót, pulcsit vagy inget. Ő már mindenhová ezekben megy. Itthon is ezekben van, de ha be kell mennie dolgozni, akkor oda is abban megy, boltba, sétálni, bármilyen ügyet intézni (pl. bank).

Én sem kisestélyit hordok itthon, de olyat, ami még nem szakadt, nem elnyűtt. pl. leggings+póló. Kintre pedig felöltözöm normális utcai ruhába, akármilyen közel is megyek.

2021. ápr. 8. 11:21
 16/33 A kérdező kommentje:

13: Igen, pont ilyenről van szó, csak ő ugye mindenhová ebben megy... Köszi, leülök vele, és megbeszélem. Vagy akkora szakadást csinálok bennük "véletlenül", hogy már tényleg nem lesz hordható... :D

14: láttam a fényképeit, meg amikor jöttek a barátai, munkatársai át szülinapozni, akkor rögtön puccba vágta magát. Ad ő a külsőre egyébként! Egyébként drágák is a cuccai, szóval ez is tükrözi...

2021. ápr. 8. 11:29
 17/33 anonim ***** válasza:
53%

nocsak. így, hogy nő panaszkodik a férfi igénytelenségére, hirtelen milyen csendben lettek a kategória "fogadd el úgy ahogy van, vagy pedig takarodj, mert jobbat érdemel nálad" vad amazonjai.

(egyébként én sem fogadnám el, de a lényeget leírták: leültök és mondod neki, hogy oké persze kényelem meg minden, de téged ez így nagyon zavar és nagyon örülnél neki, ha egy kicsit igényesebbre venné az öltözködést)

2021. ápr. 8. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
17: Szerintem csak a pasik erőlködnek itt, hogy fogadják el őket úgy, ahogy vannak. Viszont tényleg le kell ülni vele...
2021. ápr. 8. 12:22
 19/33 anonim ***** válasza:
8%
ehhez képest ennél a kérdésnél senki sem erőlködik valamiféle tévesen értelmezett elfogadásról (szerencsére)
2021. ápr. 8. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

#17 Az igénytelenséget a nők nem tolerálják. Csak mindenkinek más az igénytelenség. Ha valaki nem mosdik vagy ugyanazok a ruhák lyukadnak ki rajta, az igénytelenség. Az hogy valaki jól érzi magát +10 kilóval nemtől függetlenül olyan hogy megszoksz vagy megszöksz. Ha pedig valakinek általában sportos a stílusa, attól sem várhatsz el öltönyt, kosztümöt. De egy tiszta farmer nadrágot nem lyukas pólóval igen.

Nincs az a nő sem itt sem máshol, aki azért kampányol, hogy őt fogadják el szétnyűtt, lyukas ruhákban.

2021. ápr. 8. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!