Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párom ugyanazt az otthoni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom ugyanazt az otthoni ruhát hordja, hogy tálaljam neki, hogy ez gáz?

Figyelt kérdés

Párommal azelőtt jöttünk össze, mielőtt kitört ez az egész Covid dolog MO.-n. Akkor még igényesen felöltözött mindenhová.

Először csak home office-ban hordta mindig ezeket, itthon, nem is volt belőle probléma, és nem is voltak még annyira elnyűttek. Most viszont már annyira elkényelmesedett, hogy mindenhová ugyanabban a 2 melegítőszettben megy alattuk ugyanaz a két kinyűtt póló, mivel úgysem látja senki, aki pedig igen, az meg úgysem ismeri. Dolgozni, vásárolni, velem sétálni is azokban megy (minden 3 percre van, munkahelyen váltásban vannak, így nem találkozik senkivel, mert mindig más van home office-ban), itthon is azokban van. Elnyűtt, a nadrág még lukas is. Már többször szóvá tettem először úgy, hogy célozgattam rá, hogy milyen jól nézne ki, ha megint felvenné ezt vagy azt, vagy ez vagy az milyen jól áll rajta, de nem hatott. Az utóbbi időkben pedig már kezdem hangsúlyozni a szakadásokat, hogy egyre nagyobbak meg hogy régen milyen jól öltözött, úgy kéne most is, meg hogy annyira jól nézne ki másban, de a válasz, hogy úgyse találkozik senkivel, ezer éves ruhák, elhordja őket amíg jók.

Kb. 5 hónapja láttam utoljára rendesen felöltözve egy temetésen, illetve 1 hónapja, mikor áthívtam a barátait a szülinapjára.



2021. ápr. 8. 10:01
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
8%
#20 ó, dehogyisnem. rengeteg kérdésnél volt már, "hogy nekem egy férfi se írja elő, hogy miben legyek"
2021. ápr. 8. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
91%
Igen, ez így van. De senki nem lyukas ruhában meg mackónadrágban parádézik az utcán. Ezt a pasik szokták. Nekem sem szólhat bele senki, hogy mit veszek fel, de nyilván nem otthonkában vagyok.
2021. ápr. 8. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
92%

"Ha szeretnéd még, hogy megöleljelek, igényesebben öltözködj. Nem fogok ezért papolni két naponta, hogy aztán én legyek a házisárkány szerepében, mert az senkinek sem jó."

Majd ott hagyni és következetesnek lenni.

Valami hasonló nekem anno bejött egy exemnél.

2021. ápr. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
21: "hogy nekem egy férfi se írja elő, hogy miben legyek" Ez azt jelenti, hogy annak ellenére, hogy mondjuk egy nő, aki deszkás cuccban érzi jól magát, azt ne akarják beletukmálni a pasik a nőies darabokba. Ha ez az álma a pasinak, akkor keressen olyan lányt, aki így öltözik eleve, és ilyen "lányos" a habitusa, nem azt, hogy a nő igénytelenül, lyukas tréningruhában jár el mindenhová.
2021. ápr. 8. 12:54
 25/33 anonim ***** válasza:
0%

Ha én lennék a párod, csak akkor hallgatnék rád, ha re is én rám

. 1-1. Azt veszed fel amit én szépnek látok rajtad.

2021. ápr. 8. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
95%
25-ös, azért a megmondom mit vegyél fel és a légyszíves ne hordj már szakadt ruhákat között elég nagy a különbség.
2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
0%

Nem nagy. Sőt semmi. Itthon azt hordok ami kényelmes. A kis városunkon belül is elmegyek benne bárhova.

Lényeg,hogy tiszta.

2021. ápr. 8. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
2%
Ti nők nagyon dirigálni akartok nekünk mindenben. Így neveltek a fiaitokból is anyuci pici buta fiát. Stb.
2021. ápr. 8. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:
95%
Tényleg óriási kérés, hogy ne szakadt ruhákban járjon. Ezt kérni se kérne, a többségnek ez nemtől függetlenül teljesen alapvető. Pont ugyanúgy, mint hogy koszos ruhát se veszünk fel.
2021. ápr. 8. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
0%

25-ös vagyok. Itt a mi kis városunkban, délután 5 óra körül nagyon sok vásárlót látsz munkásruhában. Útba esik az üzlet... . Nőt ,férfit egyaránt.

Az utcán sétálni is sok emberke sétál a párjával kéz a kézben, s láss csodát a tököm sem tudja milyen ruhában. A kutyát nem érdekli.

Nyáron fagyizni is mindenki abba megy amiben akar.

Itt a kérdező lát bele problémát. Másba nem tud bekötni.

Akkor váljon el. Hát ha talál egy becsületes öltönyös fickót.

2021. ápr. 8. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!