Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Terhes vagyok egy férfitől,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhes vagyok egy férfitől, akinek családja van. Mit csináljak? Titkoljam el?

Figyelt kérdés

Nálam 23 évvel idősebb, kiegyensúlyozott élete, felesége, 2 egyetemista gyereke van.


Mondjam el neki?

Nem akarom megtartani a gyereket.


Félek tőle, hogy engem kezd hibáztatni a dolog miatt.


Te az ő helyében mit, hogy reagálnál, viselkednél?


2021. jún. 12. 16:15
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérdezd meg tőle, hogy nem e szeretnének a feleségével egy gyereket örökbe fogadni.
2021. jún. 12. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
85%

Hany eves vagy?


Nem tudom elkepzelni, hogy melyik korosztalyban lehet akarmilyen szempontbol jo egy 23 evvel idosebbel osszejonni...


Ha 16 - 20 vagy akkor egy 40 evessel jossz ossze minimum.


Ha 30 akkor majdnem egy 60 evessel...


Ezeket sosem ertem.

2021. jún. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
98%

Szerintem mindkettőtök hibája, nem csak a tiéd és nem csak az övé.


Ha el akarod vetetni nem muszáj tudnia róla.


Ha viszont megtartod akkor tudjon róla, ő is ott volt mikor összehoztátok. Te ha nem szólsz neki, akkor neked nehéz éveid lesznek nagyon nehezek, ő meg boldogan vidáman él majd...hát a nagy lóf**aszt.

2021. jún. 12. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
9%
Lehet hogy eltesz lab alol rs belok a dunaba, mert nem akarja 50 evesen az eddig felepitett kis eletet hogy tonkretegye ez a kis affer, meg fizessen rad havi 50 ezer gyetektartast, mikor ilyen korban az ember orul ha nem rugjak ki a munkaja miatt.
2021. jún. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%
5. Igen, valszeg egy csóró gyári munkással feküdt össze a kérdező... Nem is egy gazdag vállakozóval, főnökkel, jól kereső és menő, stb emberrel. Ha a csávó keres fél-1 milliót, majd biztos az 50 ezer gyerektartás miatt fogja megöletni a kérdezőt.
2021. jún. 12. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 Noren1989 ***** válasza:
50%
#abortusz?
2021. jún. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
66%
Ha nem tartod meg akkor miért kell elmondani?
2021. jún. 12. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 harebell ***** válasza:
Ahogy érzed, ha nem akarod, nem kell elmondanod neki. Viszont lehet, hogy annyiból nem árt, ha tud róla, hogy a továbbiakban (akár veled, akár mással, ha már egyszer csalja a feleségét) jobban figyeljen a védekezésre, simán kifoghat(ott volna) olyan szeretőt is, aki meg akarná tartani a babát. Amúgy szerintem az se túlzás, ha megkéred, hogy az abortusz költségeibe szálljon be.
2021. jún. 12. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
79%
Vetesd el.
2021. jún. 12. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%
Én a helyedbe ráírnék a feleségére,hogy mit művel ez a disznó a háta mögött. Megmondanám az asszonykájának,hogy teherbe ejtett a drága férje.... Ja és nem csak a te hibád,a mocskos disznóé is...
2021. jún. 12. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!