Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik olyan hogy egy idősebb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan hogy egy idősebb férfi irigy egy nála sokkal fiatalabb lányra? Tapasztalatok másoknak?

Figyelt kérdés
Jártál már így?
2021. júl. 4. 21:15
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
86%
Miért lenne irigy rá?
2021. júl. 4. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem tudom! Én sem értem, pedig én így jártam nőként! Azért kérdezem mások jártak e esetleg így vagy hasonló szituációban.
2021. júl. 4. 21:18
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezhet. Bárki bárkire bármiért lehet irigy.
2021. júl. 4. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
82%
De azért kifejthetnéd bővebben. Mégis milyen szempontból irigy?
2021. júl. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen, én jártam így.
2021. júl. 5. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Nemtől és kortól függetlenül lehet bárki bárkire irigy.
2021. júl. 5. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Nem irigyseget, hanem olyat tapasztaltam, pl munkahelyen, hogy akinek nagyon tetszettem, azzal kompenzalta, hogy iszonyu szemet volt velem. Olyan jozan gondolkodasu emberek, akiket ki se kellett kosarazni, mert tudtak, hogy eselytelen, vagy akar amugy nem leptek volna felre, csak csorgott a nyaluk. Kimondott hatranyom volt a tetszesbol.
2021. júl. 5. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Igen, egy ilyen alkalom velem is megtörtént, és hallottam ennél durvább sztorikat is barátnőimtől.


Nem szexuálisan téren volt rám irigy az a volt kolléga, hanem sunyin célozgatott azért, mert vhonnan megtudta, hogy meghívtak a szüleim úgy egy külföldi utazásra, hogy nem kell fizetnem az útért meg a szállásért, hogy elkényeztetett meg kitartott vagyok, és nem tudom a pénz értékét. Értettem amúgy, hogy miért akadt ki, mert ő anyagilag szenvedett, de amit megtudtam az életéről, hát eléggé saras volt benne, tehát nem az volt a helyzet, hogy szegényke rossz családból származott, és sosem tudott eleget keresni, hanem egy csomószor csak lébecolt meg baromi rossz döntéseket hozott. De ő úgy volt vele, hogyha egy fiatal lánynak jobb a sora vmiért, mint neki, akkor ez elkényeztetett p...a biztos, mert az a típus volt, aki sosem volt hajlandó magába nézni és elismerni, ha hibázott (volt ebből több kollégával is vitája).


Egy barátnőmet meg felvették egy multihoz vezetőnek (37 éves volt akkor), és volt ott egy 50es pasi, aki nem bírta elviselni, hogy nemhogy nála fiatalabb lett a vezetője, hanem NŐ, és nem volt hajlandó emiatt végrehajtani az utasításait, és egyszer meg is rázta konkrétan a barátnőmet... HR-re kellett menni és ki is rúgták a férfit, de azért ez megdöbbentő :(.

2021. júl. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
23 évesen rövid ideig volt egy 31 éves barátom. Gyűlölt mindenért, amiben szerinte a korainkhoz képest előrébb tartottam. Ő évek óta bele volt fásulva egy sehova nem vezető munkába, nekem akkor kezdett beindulni a karrierem.. napi szinten veszekedést generált ebből, mindenáron próbált degradálni, hogy kevésbé érezze magát lemaradva. Akkor nem állt össze, de utólag látom, hogy mezei irigység volt, semmi más.
2021. júl. 7. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
62%
9. Azért 50 éves koráig az ember bármiben váltóztathat meg tanulhat.. mások 70 évesen járnak egyetemre, igaz ők azért mert sosem fejezték be, másrészt vagyonos családból származtak így minek ott hagyni a jó egyetemet amig fízetni lehet az évekért minden bukdácsolás után és dolgozni sem kell..
2021. júl. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!