Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimnáziumban miket nem tettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban miket nem tettetek meg, amiket később megbántatok? Miket csináltatok meg volna utólag a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 16:52
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
90%

Maradtam volna énekkaros, utólag belegondolva jó buli volt fellépésekre járni.

Elkezdtem volna komolyabban kézilabda edzésre járni.

Jobban odatettem volna magam érettségi előtt. Bulizni még most is ráérek, de azt már nem tudom kijavítani vagy megismételni.

2021. aug. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
89%
Nem mondtam el egy ellenkező nemű osztálytársamnak, hogy tetszik.
2021. aug. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
87%
Tanulhattam volna többet, főleg matekból, akár különórákkal. Később jónéhány félév csúszást kivédhettem volna egyetemen mérnökként.
2021. aug. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 harebell ***** válasza:
74%
Barátkozhattam volna többet. Nem voltam magányos, de visszahúzódó voltam nagyon, nem éltem nagy társasági életet.
2021. aug. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%

Ha mai fejjel mennék vissza eltennék egy pár olyan dolgot ami akkor természetes volt, de manapság szinte megszerezhetetlen vagy extrém drága.


De amúgy kb. minden hasonlóan telne, mint ahogy valójában történt.

2021. aug. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%
Volt egy lány, akibe fülig szerelmes voltam/meg vagyok most is. Sajnos soha nem volt bátorságom, hogy elmondjam neki...
2021. aug. 8. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
61%
Lefogyhattam volna és pasiztam volna. Sajnos azt hittem, hogyha valaki kövér pl én abból sose lehet jó csaj. Azóta is bánom, hogy soha se volt randim
2021. aug. 8. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
74%
Bejartam volna.
2021. aug. 8. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
86%

Amit csinálnék:


- Lefogynék és kigyúrnám magam.

- Szexelnék legalább 3 lánnyal.

- Megtanulnék folyékonyan beszélni angolul.

- Megtanulnék brutál jól programozni, megnyernék pár versenyt, majd gimnázium után rögtön elmennék dolgozni valamelyik nagy amerikai céghez.

- Írnék pár androidos játékot, amelyikből az egyikkel meggazdagodnék.

- A zsebpénzemből bitcoint vennék.


Amit csináltam:

- Gaming 0-24 chipsevéssel.

2021. aug. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
77%

Mivel beszari voltam nem jöttem össze olyan lányokkal se akiknek tudtam, hogy tetszem és ők szeretnének.

A másik, hogy elhanyagoltam a barátaimat azért hogy otthon gépezhessek...

2021. aug. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!