Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gimnáziumban miket nem tettete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gimnáziumban miket nem tettetek meg, amiket később megbántatok? Miket csináltatok meg volna utólag a gimnáziumban?

Figyelt kérdés

2021. aug. 8. 16:52
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
71%
Nem mertem nyíltan bevallani magamnak, hogy qrva szarul éreztem ott magam, és hogy az osztálytársaimmal lényegében végig tök idegenek maradtunk, soha, semmi nem kötött össze bennünket. Hogy mennyire magányos voltam ott. Az egyetlen hasznos dolog, hogy legalább viszonylag rendesen megtanultam angolul, de azt is csak a 3. osztálytól kezdődő fakultációnak, meg az egy évvel korábbi különóráknak köszönhetően. (Érettséginket követően ki is rúgták a "hivatalos" angoltanárnőnket, nekem mondjuk hótt mindegy volt, mert addigra már megvolt a "C" középfokúm.)
2021. aug. 8. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem jártam volna töri faktra kettő évig, hanem helyette a nèmet mellé az angolt kellett volna vàlasztanom. Ehelyett most küszködöm vele vèn fejjel 😪
2021. aug. 8. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
81%
Òó de visszamennèk közèpsuliba...Nem hagynám hogy szekàljanak, visszadumàlnèk, nyitottabb lennèk, elhinnèm hogy tetszek a fiùknak, igent mondanék a randikra, elmondanàm annak a bizonyos fiùnak hogy kedvelem.
2021. aug. 8. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
78%
Visszagondolva nem csináltam olyan nagyon rosszul semmit, de ha újrajárhatnám akkor biztos, hogy nem kockulnék annyit, azt az időt is arra szánnám hogy osztálytársakkal, haverokkal kint legyek valahol bandázni, kicsit többet tanulnék, hogy elnézőbbek legyenek, és több hülyeségben benne lehessek nagyobb balhék nélkül :D
2021. aug. 8. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
70%
Talán nem rúgattam volna ki magam, de végülis jó volt így.
2021. aug. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
78%
Hé, 72%-os lepontozó troll, egy választ kihagytál az első oldalon. Jöhet erre is amúgy, büntess még
2021. aug. 9. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

16#

Hagyd a pitsába, nem érdemes az ilyenre betűt pazarolni

2021. aug. 9. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!