Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akik szeretőből feleségek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, akik szeretőből feleségek lettek! Meddig tartott a kapcsolatotok miután már nem kellett titokban randizni a férfivel, hanem felvállalt társak lettetek? Mikortól jöttek a szürke hétköznapok?

Figyelt kérdés

2021. aug. 15. 19:19
 1/6 anonim ***** válasza:
73%
Nekünk egyelőre még nincsenek szürke hétköznapok. 3 hónapig voltam a szeretője, aztán elhagyta a feleségét. Összeköltöztünk viszonylag gyorsan, olyan 3-4 hónap után, ennek 3 éve. Nem vagyunk házasok, nem hiszek a papírban, érdekes módon ő még valamennyire igen.
2021. aug. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
91%

Volt felesége mikor megismerkedtünk. Bár egybol elköltözött a feleség ahogy képbe kerültem. Ra fel évre sikerült elvalniuk mindent megbeszélve. Terhes lettem tőle, elvett feleségül. 3 év után megcsalt engem is.

Annyi, hogy az első feleségétől nem volt gyereke.

2021. aug. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
66%
11 éve vagyunk egyutt, 9 éve házasok! Szürke hetkoznapok nincsebek, dolgosak viszont annál ínkább
2021. aug. 15. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
25%
Szerencsére nem leszek feleség. 😀Annyira nem tudnék megbízni benne, hogyha egyszer mégis valami csoda folytán elválna, akkor hozzámenjek. Jó ez így, kötöttségek nélkül.
2021. aug. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
66%

Volt neki felesége, két éves titkos munkahelyi románc után engem választott.

20 éve vagyunk együtt,és osztotta a kártyalapokat az élet rendesen: Lett egy kislányunk, négyéves korában nálam rákot diagnosztizáltak (akkoriban még többet voltam ezzel kórházban, mint itthon). Helyt állt a férjem, kitartottunk egymás mellett tűzön-vízen.

(N/48)

2021. aug. 16. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
81%
Mi fél évet voltunk szeretői viszonyban, amikor úgy döntött, engem választ. Összeköltöztünk, ennek már 9 éve, 8 éve házasok is vagyunk, és minden a legnagyobb rendben. Persze, vannak szürke hétköznapok, változik a kapcsolat dinamikája, de ha mindkét fél tesz azért, hogy megmaradjon a kapcsolatban a szenvedély, a szeretet, az összetartozás, akkor igazán hosszú távra lehet tervezni.
2021. aug. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!