Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos manapság, hogy egy nő tudjon/akarjon főzni?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, 40+ korosztályban alapvető, ez alatt már nem feltétlen. Amúgy tudok főzni valamilyen szinten, tehát nem úgy kell elképzelni, hogy azt se tudom, hogy kell tésztát kifőzni vagy egy bolognait csinálni,ezek mennek, meg pl. 1-2 egyszerűbb főzelék is, de különösebb érzékem nincs hozzá, soha nem is volt.

Őszintén szólva különösebben nem is szeretek főzni, de egy időben nagyon mániám volt, hogy mégis csináljam, akkor tanultam meg az alapokat, viszont azóta rájöttem, hogy amúgy baromira nem is érdemes egymagamra főznöm, mikor egy kisebb adag kaját is 3-4 napig eszek, és akkor még azt is ki kell találni, mit kezdjek a maradék hozzávalóval, mielőtt tönkremennek. Kiszámolva ha ebédet rendelek, kb ugyanott vagyok anyagilag, viszont pl. a gáz nem fogy, nem eszem 4 napig ugyanazt, nem megy vele az idő sem. Gyereket amúgy nem is tervezek, mielőtt jönne az, hogy de hogy fogom etetni? Bár amúgy valószínűleg tudnám, ha akarnám.



2021. aug. 30. 14:17
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Én nem szeretek főzni, időpocsékolásnak tartom, de azért szoktam, mert nincs más választásom. Sosem volt ebből problémám, amelyik exem nem szeretett főzni, azzal többnyire rendelgettünk, aki szeretett, az meg főzött. Tudod, ha én is bejárok 8 órát dolgozni, akkor miért lenne otthon több kötelezettségem, mint neki?😀Felosztjuk egymás között a házimunkákat, az alapján, hogy ki mit szeret csinálni.
2021. aug. 30. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem ez mindenkinek a saját dolga. Senkitől sem elvárás,hogy konyhatündér legyen. Jó ha az ember el tud néhány alap dolgot készíteni, de az is érthető,hogy csak magadra nincs kedved főzni, én is sokáig így voltam vele. Amióta ketten vagyunk párommal,már jobban megéri főzőcskézni, de nekünk sincs mindig kedvünk. A rendeléssel sincs semmi baj, ha Neked így kényelmes.
2021. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
91%
Semennyire, ha nem szeretsz főzni és megteheted, hogy rendelj akkor tegyél úgy. Ne akarj megfelelni magadon kívül senkinek.
2021. aug. 30. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 sixthsense ***** válasza:
91%

Személyfüggő, hogy kinek mi fontos. Igazából ha már az alapok mennek akkor megleszel.


Ha egyedülálló vagy és a leírtak alapján tényleg jobban megéri neked akkor fölösleges tovább csiszolni a tudásodon. Ha pedig párkeresés szempontjából érdeklődsz akkor szimplán keress olyat aki örömmel főz, viszont akkor más részről kell egyenesbe billentened a képzeletbeli mérleget.

(Én például örömmel főzök, nem gond ha 3 órát állok a konyhában, barátnőm viszont ki nem állhatja és nem is tud. Ezért főzök én és a takarítás marad rá, mert azt meg én gyűlölöm.)

2021. aug. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
93%

Nem fontos. Mi is ímmel-ámmal csináljuk a párommal felváltva, egyikünk sem szereti csinálni. Még örülünk is neki, hogy együtt kínlódunk, mert a másik is így érez.


Attól még tudok főzni és ő is, kb mindent meg tudunk csinálni receptből, elég életképtelen az, aki nem.

2021. aug. 30. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
91%
Mint minden más, ez is tök egyénfüggő. Van, akinek fontos, van, akinek egyáltalán nem. Én szeretek sütni-főzni, ez az egyetlen olyan "házimunka" amit tényleg örömmel csinálok, de ha utálnám akkor sem halnánk éhen.
2021. aug. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
4-es, én is kb olyan lehetek mint a barátnőd, inkább takarítani szeretek, hétvégente bekapcsolok mellé valami zenét és simán eltudnék vele lenni órákat is:D bár 2-3 óránál nem szokott több lenni általában.
2021. aug. 30. 15:55
 8/15 sixthsense ***** válasza:
83%

Zene mindenféleképpen, én sem hagyom el a főzés mellett :D

Persze nem nagy dolog a takarítás, én is gyorsan megcsinálom ha nagyon muszáj, de alapjáraton rühellem a koszt és nem szívesen nyúlok semmi ilyesmihez x)

2021. aug. 30. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
79%
van aki azért nem főz mert nincs energiája munka miatt, van akinek meg sok a pénze és inkább éterembe jár vagy rendel.
2021. aug. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
54%
Manapság a többségnek jobban számít, hogy tudj szopni, meg szeresd az anált, ill. legyél benne 3-as szexben, hagyd magad tolni idegen pasasoknak a hapsid szeme láttára. Mosolyogva tűrd, ha valaki lekúrja a fél megyét melletted. Nekik ez jár, mint a "teremtés koronáinak". A talpaddal tudj farkat verni, ami ilyen savanyú ecetes szagot árasszon.Legyél bomba alakú sport lady, ne legyen rajtad 1 g zsír sem. Hosszú hajad legyen, mert a rövidre már nem áll fel a farok, és ez így már bűncselekmény egy nőtől. Igen, innen szemezgettem, amiket olvasok szinte naponta itt. Ha ezek megvannak, akkor a főzési tudás hiánya nem lesz akkora probléma. Max. az ilyen gyakoris Balázska féléknek.
2021. aug. 30. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!