Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fontos manapság,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire fontos manapság, hogy egy nő tudjon/akarjon főzni?

Figyelt kérdés

Én úgy veszem észre, 40+ korosztályban alapvető, ez alatt már nem feltétlen. Amúgy tudok főzni valamilyen szinten, tehát nem úgy kell elképzelni, hogy azt se tudom, hogy kell tésztát kifőzni vagy egy bolognait csinálni,ezek mennek, meg pl. 1-2 egyszerűbb főzelék is, de különösebb érzékem nincs hozzá, soha nem is volt.

Őszintén szólva különösebben nem is szeretek főzni, de egy időben nagyon mániám volt, hogy mégis csináljam, akkor tanultam meg az alapokat, viszont azóta rájöttem, hogy amúgy baromira nem is érdemes egymagamra főznöm, mikor egy kisebb adag kaját is 3-4 napig eszek, és akkor még azt is ki kell találni, mit kezdjek a maradék hozzávalóval, mielőtt tönkremennek. Kiszámolva ha ebédet rendelek, kb ugyanott vagyok anyagilag, viszont pl. a gáz nem fogy, nem eszem 4 napig ugyanazt, nem megy vele az idő sem. Gyereket amúgy nem is tervezek, mielőtt jönne az, hogy de hogy fogom etetni? Bár amúgy valószínűleg tudnám, ha akarnám.



2021. aug. 30. 14:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
91%
Én 40 felett vagyok, sosem volt alapvető nálunk sem.
2021. aug. 30. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 moozygoo ***** válasza:
48%

Nekem fontos, nem azt mondom hogy minden nap főzzön meg hogy mindig ő főzzön, de készítse el az ételt ha úgy van.


27/F

2021. aug. 30. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 gyurlaci ***** válasza:
0%

Anyám borogass. Arra büszkének lenni hogy valamit nem tudok. S mire még? Nem tudok bringázni, úszni, korizni,zárat vagy vill. kapcsolót cserélni. Régen még az úriasszonyok is tudtak hogy ellenőrizni tudják a cselédeket. Fiú létemre már 13 évesen megtanultam a nagyimtól főzni.

Cseh Tamással(Bereményi Gézával) szólva:


Fiamból idegbeteg lett, nem bírta a váltásokat,

és elnézem az unokámat, látom, hogy gyönge alak,

hogy lesznek ezek túlélők? Valami itt korcsosul.

Kérdezném, hogy száz év múlva ki tud majd itt magyarul?

És ahogy magukat nézem, egyik sem betonkemény,

elszállnak az első szélre! Mi lesz így? - kérdezem én.

2021. szept. 1. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
Ki írta, hogy büszke rá, hogy nem tud? A többi meg főleg nem tudom, hogy jön ide, de nem tudok se korizni, se úszni, se villany kapcsolót cserélni, úgyhogy akkor ezen is lehet szörnyűlködni. Jó neked hogy te mástól megtanultál, én meg nem.
2021. szept. 1. 20:57
 15/15 gyurlaci ***** válasza:

14#

Az úszás az alap.Szerintem a főzés is, Vagy is volt régen.(Valami itt korcsosul.) Ja és ezek még nálam sem velem született képességek. Tenni kellett érte.

2021. szept. 21. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!