Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő lányok, nők! Miért akartok szexin öltözni, kisminkelve lenni egy koncerten, buliban, étteremben a barátnőitekkel? A férfiaknak ez tetszik nyilván, erre gerjednek. Ez a célotok, akkor is ha boldog párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Akarják, hogy érezzék, hogy vonzóak más pasik számára, de többet nem? Ez szimpla ego növelés részetekről, lányok, nők? Nem kötekedni akarok, csak megérteni. :) Mi férfiak pl. azért élvezzük, ha tudjuk, hogy jóképűnek tartanak, és még ha nem is akarunk félrelépni, azért jól esik. Gondolom veletek is dettó ugyanez a helyzet a fentebb megfogalmazott esetben. Köszi a választ!

#smink #párkapcsolat #önbizalom #buli #szexi öltözet #ego növelés
2021. nov. 18. 22:06
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
90%

Most ha egy nő a párkapcsolatban elkényelmesedik, nem sminkel, nem borotválkozik, pörkölt foltos macinanciban van otthon akkor az a baj, ha nem, akkor meg az?

Jók vagytok nagyon.


Igazából az, hogy egy jó nő veled szóba áll, és ez után is jó nő marad, és emellett fel se merül hogy megcsalna, a te önbecsülésedben kéne rendbe tenni.


Én adok magamra, a barátnőm is. Neki is van élete a kapcsolaton kívül, és nekem is.

Bennem ilyesmi fel se merült.


Inkább akkor aggódnék, ha bezárkózna, elhanyagolná magát mert az arra utal, hogy nem boldog az életben.


Az eszem fåszom megáll tőletek, de komolyan.

2021. nov. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
94%

Ha a veled töltött idő alatt befordul a csajod, és bedepizik, abból nem kéne erényt kovácsolni.


Ez nem hiúság, ez az, hogy boldog a párkapcsolatban, és van szociális élete 🤷‍♂️

2021. nov. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
95%
Párkapcsolat meglététől függetlenül ez vagyok én.
2021. nov. 18. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
87%
Mert vagyok annyira igényes, hogy nem megyek kócosan, melegítőben egy étterembe, akkor sem, ha barátnőkkel megyek, és akkor sem, ha csak csupa nő lenne ott. Nem minden a pasik körül forog.
2021. nov. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
13%

Nagyon szépen hangzanak ezek a cuki válaszok, bár mindenféle logikát mellőznek és a valóságban sem erről szól a dolog. Persze, magának akar tetszeni full sminkben és miniben egy nő egy koncerten... Otthon meg melegítőben és smink nélkül nem akar magának tetszeni a tükör előtt, ugye?

Vannak nők, akik ezt normálisan csinálják, de a többségnél egyszerűen annyiról szól az egész, hogy tetszeni akarnak a környezetüknek. Aztán, idővel már arról is, hogy lecsapjon rájuk egy pasi, aki jobb, mint az aktuális.

2021. nov. 18. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
92%

15-ös, milyen logika kell ahhoz, hogy az embernek van egy stílusa, szeret jól kinézni? Aki nem mindent csak a pina/fasz miatt tesz, annak ez eléggé adja magát.


Karanténban teljesen egyedül voltam itthon, és mindennap hajat mostam, ugyanúgy pingálgattam a körmömet, ahogy amúgy is csinálom, ugyanúgy kidobtam az elhasználódott ruhákat, ugyanúgy ápoltam a bőrömet, edzettem, szőrtelenítettem... nyilván aki büdös, zsíros hajú, ha nincs senkije, az nem fog itt dicsekedni vele.

2021. nov. 18. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
94%

#15: Senki nem mondta, hogy otthon ne nézzen ki jól. Én pont hogy itthon is veszek fel jobbnak tartott utcai ruhákat, mert jól éreztem magam bennük. És nem érdekel, hogy mások meg siránkoznak hogy na de az utcára meg munkába való. Ilyen nincs, azért veszem fel a ruhát, mert jól érzem magam, nem azért hogy a munkatársaim előtt bevágódjak.

Másfelől, szépítkezni sokáig tart, idő megy el rá, kell hozzá anyag, a bőr se bírja annyira, és igen, vannak olyan napok amikor nincs hozzá kedvem. Szóval ez nem is elvárás.

Harmadrészt a kérdező nem írta, hogy otthon mit vagy mit nem csinálnak a nők. Arra vonatkozott a kérdés, hogy ha elmennek, miért öltöznek ki. Hát mert miért ne? Így érzik jól magukat. Abból, ha valaki otthon lustább kicsit, nem következik, hogy nem teheti meg, hogy ha aktív részvételt igénylő alkalomra megy, aktívabban cselekszik és többet öltözködik.

2021. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
80%

Neked ha van barátnőd mindenhova úgy mész, mint egy hajléktalan?Bálba is pörköltes asszonyverő trikóban, mosdatlanul, mert hát nehogy már megkívánjanak más nők.

Már bocs, de te tiszta hülye vagy.Mindenhova adott, hogy illik felöltözni.A nőknél pedig kiegészítő a smink, az öltözék része.Egyéb kérdés?

2021. nov. 19. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
87%
11 Kíváncsi vagyok mit szólna, a kérdező, ha mindenhova lerobbantan, elhanyagoltan menne a csaja.Akkor meg azon nyavajogna, hogy már megszólja mindenki milyen undorótó nővel van együtt.
2021. nov. 19. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
97%
Én csak szeretek jól kinézni :D
2021. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!