Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Párkapcsolatban lévő lányok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban lévő lányok, nők! Miért akartok szexin öltözni, kisminkelve lenni egy koncerten, buliban, étteremben a barátnőitekkel? A férfiaknak ez tetszik nyilván, erre gerjednek. Ez a célotok, akkor is ha boldog párkapcsolatban vagytok?

Figyelt kérdés
Akarják, hogy érezzék, hogy vonzóak más pasik számára, de többet nem? Ez szimpla ego növelés részetekről, lányok, nők? Nem kötekedni akarok, csak megérteni. :) Mi férfiak pl. azért élvezzük, ha tudjuk, hogy jóképűnek tartanak, és még ha nem is akarunk félrelépni, azért jól esik. Gondolom veletek is dettó ugyanez a helyzet a fentebb megfogalmazott esetben. Köszi a választ!

#smink #párkapcsolat #önbizalom #buli #szexi öltözet #ego növelés
2021. nov. 18. 22:06
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

#16: "15-ös, milyen logika kell ahhoz, hogy az embernek van egy stílusa, szeret jól kinézni?"

Leírtam, olvasd el: "Persze, magának akar tetszeni full sminkben és miniben egy nő egy koncerten... Otthon meg melegítőben és smink nélkül nem akar magának tetszeni a tükör előtt, ugye?"


Szerintem hanyagold az egész témát és tömegekkel való kommunikációt, ha ennyire nem megy egy ék egyszerű szöveg megértése.


A karantén nálad meg elég hardcore lehetett, ha az alatt a max 2 hét alatt annyi ruhád elhasználódott... :D



#17: Akkor most eljutottunk oda, hogy otthon is mindenki divatbemutatóra készül és instaszinten öltözik? Mert eddig itt mindenki csak milliomos, informatikus, ágyakrobata és egyebek voltak. Most már otthoni modellek is?



Itt az a baj, hogy van egy kérdés és egy érintett sem fogja átgondolni úgy, hogy esetleg valami számára kényelmetlen válasz jöjjön ki. Plusz, mivel nőkről van szó és itt hemzsegnek a NŐ szóra érzékeny lények, így erre is egyből mindenki ugrott.

2021. nov. 19. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
96%
De pont erről van szó, hogy nem instaszinten kell viselkedni. :D Mert az csak átváltozás annak érdekében, hogy másoknak tökéletesebben tetszelegjen. Az igényesség és öltözködés nem kell, hogy ezt jelentse. Képzéeld én pont informatikus vagyok, itthonról dolgozom, mégis imádom az időt eltölteni azzal, hogy borotválkozom. Pedig itt aztán senki nem látja, lehetne szakállam is, mégis megteszem, mert szeretem a folyamatot. Ugyanezért veszem fel a "jobb" ruhákat is. Csak mert itthon ülök, még lehetek ingben, mert szeretem az ingek adta élmény, és fordítva, munkahelyen sem azért hordok inget, hogy mindenki másnak ez elnyerje tetszését. Ugyanez van alkalmi eseményeknél is, bulikon. Azért kell ilyenekre menni, és úgy öltözni ahogy az illető maga akarja, hogy jól érezze magát az ember. Minőségi időeltöltés ebből lesz.
2021. nov. 19. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
97%

Jaj de sok itt az önbizalomhiányos, akik a csajokon akarják leverni a nyomorukat.


Ha félsz, hogy nem tudod megtartani a nődet, annak sokkal több köze van a te önbecsülésedhez mintsem, hogy hogy néz ki a csaj.


Ilyen vetítést...


Ha a nőd meg akar csalni, annak általában érzelmi előzménye van, eleve sz@r a kapcsolat, nem kap meg valamit, nincs meg a kommunikáció, az érzelmi intimitás.

2021. nov. 19. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
95%
Én a párom miatt szeretek jól kinézni, akkor is, ha nem vagyunk együtt. Ne kelljen már szégyenkeznie, hogy milyen nője van.
2021. nov. 19. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
91%
Otthonra vannak otthoni ruháim,amik jól neznek ki,és csúnyabbak is.De nekem állataim és kertem vsn,nem hófehér ruhában fogom a paradicsomot szedni,meg csirkét etetni.Sokaknak az is kiöltözés,ha az ember normálisan fel van öltözve.
2021. nov. 19. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
96%

Mert ez vagyok én. És annál szánalmasabb dolog nincs, mint mikor az ember lemegy slamposba a párja mellett. Persze, otthon jó úgy is lenni vagy mikor leviszed a kutyát vagy hasonlók. De egyébként szánalmasnak tartom eldobni azt a kis tartást, kis összeszedettséget, ami akkor is jellemzett, mikor nem volt párod. Őt is reprezentálod ugyanis.



Tetszik vagy sem, én úgy gondolok magamra, hogy olyan nő akarok lenni, amilyenre az embereknek legalább egy része csodálattal néz. Ez nem azt jelenti, hogy fel akarok szedni másokat. Ez önreprezentáció és társadalmi rang kérdés valahol. Hogy ha rám néznek, azt mondják, hogy de csinos, de dögös, de elegáns. Milyen szép a haja, milyen sportos az alkata, milyen egyenletes a bőre, milyen jó a párjának, hogy egy ilyen nő van az oldalán. Nem pedig sajnálkozva néznek rám, hogy Jézusom, undorító az a nyüves ruha rajta és a haja is zsíros, gusztustalan. Nem értem, hogy van gusztusa a párjának hozzáérni.


Egyébként meg, a párom szeret mutogatni. Szereti, ha megnéznek más férfiak, miiözben én rájuk sem nézek (ahogy általában szoktam). Szeret büszkén menni mellettem, ha feszes ruha van rajtam, vagy elegáns alkalmi. Valahol ő is egy olyan életre vágyik, mint a legtöbb férfi: szép autó, szép ház, szép nő és mind a tiéd. Én nem vagyok ennek ellene. Nem a külsőségekről szól a kapcsolatunk közel sem, de büszkék vagyunk egymásra és szeretnénk egy dekoratív férfi/nő oldalán élni és azt mondani a világnak: kéne, mi?

2021. nov. 19. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
97%

én a baba-mama klubba is sminkeltem és kiöltöztem.

Az ok egyszerű: hónapokig egyedül vagyok otthon a picivel. A kutyasétáltatáson kívűl nincs egyéb programom, amikor végre emberek közé mehetek, akkor szeretnék is embernek kinézni.

2021. nov. 19. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
97%

Azért, mert nekem ez tetszik, és így érzem magam jól, ez a stílusom. Csinosan, nőiesen, elegánsan. Ha tapétavirágosan, sportosan kellene felöltöznöm, egyszerűen nem érezném jól magam. Nem kellene mindent abból a szempontból kelljen nézni, hogy "de hát az a pasiknak hogy tetszik". Exemmel amúgy baromi nagy mázlim volt ilyen téren, ő büszke volt arra, hogy csinosan öltözöm, nem akart zsákokba bújtatni meg nem féltékenykedett.

(az más kérdés, hogy azért amikor "szexin" öltözöm fel, akkor is ízlésesen szoktam, nem úgy, mint a Rákóczi téren sarkon álló nőszemélyek)

2021. nov. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
97%
Ja, és otthon meg "csak a postára" sem szoktam topisan öltözni.
2021. nov. 19. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
95%
Mert így érzem jól magam... A barátom is kipattintva megy bárhová is.
2021. nov. 19. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!