Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Eggyik osztálytársam ezt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eggyik osztálytársam ezt mondta: "Ha lenne fiútestvérem és jól nézne ki, akkor szexelnék vele. " Ez normális?

Figyelt kérdés

szerintem komolyan gondolta

mondjuk én nem szexelnék a testvéremmel


2010. szept. 7. 22:13
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
38%

nincs testvére, ergo nem tud vele dugni


amúgy meg nem mindegy neked?

2010. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
53%
Nézd el neki. Úton van, mint bármelyikünk. Rá fog jönni mit mondott.
2010. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
52%

o.O

Elvileg (állítólag) mindenkiben van ilyen vágy (nem is vágy, inkább csak érzés) hogy úgy hozzá szokott az illetőhöz (testvéréhez pl) hogy képes lenne rá. (További filozófikus baromságokba nem mennék most bele)

De megtenni már egy más kérdés. Szerintem nem tudja átérezni a helyzetet, úgy minthogyha lenne fiú testvére.

2010. szept. 7. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
14%
Mi van ebben rossz?
2010. szept. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
82%
Ha nincs fiútestvére biztos nem tudja, miről beszélt.
2010. szept. 7. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
87%
Nem gondolná ezt ha lenne neki! Egy közös gyermekkort együtt leélt fiútestvérről biztos nem a szex jutna eszébe, hanem a széttépett babák, a megtalált titkos naplók, a helyette elviselt büntik, a kib@szások és végtelen hajbakapások egyvelege. Normális testvéreknél ez nem működhet.
2010. szept. 7. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
kiscsillag .én meg a fiú lennék veled szexelnék.normális? nem! de kit érdekel mert ugysem történik meg . -.- szánalom..komolyan ez a legnagyobb pronlémád? mond önbizalom hiányos vagy estleg más egyéb problémád van hogy másokkal foglalkozol..?
2010. szept. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Nem, nem normális, még a gondolat is undorító!!!!

23N

2010. szept. 7. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
8%
200-300 évvel ezelőtt bevett szokás volt...mondhatni kötelező..nademindegy változnak az idők, de a gondolat normális..
2010. szept. 7. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

ma 22:49 vagyok

Nem a testvérházasság nem volt megszokott, bár valóban előfordult (pl. Rotschildok esetében, akik nem akarták a vagyont elosztani), uralkodó családok gyakran házasodtak unokatestvéri szinten (pl. Erzsébet királyné Sisi - Ferencz józsef, Viktória - Albert, stb.), és kisebb falukban is előfordult, de ez azért nem nevezhető általánosnak (végeztem családfakutatást, és nincs ilyen a családfámban), még ha néhol elő is fordult. És egyébként beteges dolog, még a másod unokatestvéremre sem tudok férfiként gondolni, nehogy az öcsémre, vagy unokabátyámra, pfff.... Arról nem is beszélve, hogy pont ilyen unokatestvér (kis faluban lakó szülök 1. ut. voltak) házasságból született gyereket ismerek aki értelmi és testi fogyatékos, az idióta szülei miatt.

2010. szept. 7. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!