Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akarja megnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akarja megnagyobíttani a mellet annak ellenére hogy én fizetném?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez önző dolog. De nekem úgy kívánatosabb lenne. Nem sok melle van. Elhagyni persze nem fogom, de jó lenne ha rá tudnám beszélni. Tippek?
2022. ápr. 15. 18:01
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:
65%

35# ki írt itt kis mellről?

Mondom, a nő éke a melle! Az akár lehet pici érzékeny kis szexi cupp is, nem feltétlenül lógó kannákra gondolok, de lehetne akár az is, mert hidd el, a férfiak sem egyformák nem mind szereti a nagyot, sőt, van aki kifejezetten a kicsit szereti, mint az ázsai nők millióinak kis pirinyó cicije van, az ott természetes és azt kedvelik.

Ne dumálj már hülyeségeket hogy csak elfogadják.

Mi arról nem tehetünk hogy te impotens vagy, és csak a nagy mellre áll fel valahogy támogatással.

Aki valóban férfi, férfias, annak sokféle alkat bejön, mert a nőre áll fel nekik, nem két csöcsre. 😎

2023. nov. 13. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:
53%

40# ne hidd hogy ennek van valakije. Az ilyennek se kölke se verebe nemhogy nőnemű valakije lenne.

Ezek csak ábrándoznak kis szűz randa lúzerek.

2023. nov. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
100%

Kamu.ű

De ha valaki nem akarja, akkor tiszteletben kell tartania a párjának,

hogy nem akarja felszabdaltatni magát.

Te elfogadnád, ha befizetne téged egy másféle nagyobbító műtétre?

2023. nov. 13. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!