Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A feleségem nem akarja megnagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A feleségem nem akarja megnagyobíttani a mellet annak ellenére hogy én fizetném?

Figyelt kérdés
Tudom hogy ez önző dolog. De nekem úgy kívánatosabb lenne. Nem sok melle van. Elhagyni persze nem fogom, de jó lenne ha rá tudnám beszélni. Tippek?
2022. ápr. 15. 18:01
1 2 3 4 5
 1/43 anonim ***** válasza:
20%
Akkor a barátnődét műttesd meg! >:)
2022. ápr. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/43 anonim ***** válasza:
92%
remélem nem is hagyja magát...
2022. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 anonim ***** válasza:
94%
Nézd, én nem csodálom, hogy nem akarja. Oké, viszonylag rutin műtét, de azért fájdalommal, kellemetlenségekkel jár, ha elégedett a melleivel, akkor nyilván nem akarja ennek kitenni magát. Nekem is csak B kosár van, de pont tenyérbe való, és tökéletesen elégedett vagyok azzal, ahogy kinéz, szerintem szépek. Soha nem műttetném meg, senki kedvéért, igaz eddig csak dicsérték. Tudod azt nem értem a pasikban, hogy ha neked van egy ideálod, akkor miért olyat veszel feleségül, aki ennek nem felel meg? Miért akarsz egy embert a te szád íze szerint szétszabatni?
2022. ápr. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 anonim ***** válasza:
95%
Megértem. Azért nem egy kis műtét, elég hosszú és fájdalmas a felépülés, lehetnek komplikációk a legmodernebb, legminőségibb implantátummal is. Plusz azt x évenként cserélni kell! Szóval nem is csak egy műtét, hanem megadott időszakonként.
2022. ápr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 anonim ***** válasza:
95%
Fújasd fel a magadét, azt' nézegesd azt, ha a nagy tetszik.
2022. ápr. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/43 anonim ***** válasza:
90%
Egy paraszt vagy, az agyadat kéne megműttetni.
2022. ápr. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
95%
Teljesen igaza van. Senki kedvéért nem rakatnék be valami műanyag sz..rt a testembe, főleg nem műtét, fájdalom árán.
2022. ápr. 15. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
95%

Hagyd vele békén, mielőtt az lesz a vége, hogy ő hagy el, aztán keres olyat, akinek megfelel a kicsi cici.

De ugye nem lesz hiszti a részedről, ha most egy darabig se sötétben, se melltartóban nem lesz szex, mert úgy érzi, hogy nem elég kívánatos? Ha kitartóan építed az önbizalmát, talán még idén láthatod póló nélkül, és esetleg a melléhez is érhetsz.

2022. ápr. 15. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
94%
Remélem kamu, bár vannak hozzád hasonló debilek, azzal is tisztában vagyok. A válasz: Sehogy! Nem a te tested, nem a te dolgod. Csináltass magadnak te nagy csöcsöket!
2022. ápr. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim ***** válasza:
100%
Nagyobbíttasd meg a kedvéért a farkad, utána beszéltek róla újra.
2022. ápr. 15. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!