Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyiket választanád: huszonév...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyiket választanád: huszonévesen férjhez menni és gyerekeket szülni, vagy inkább sokat utazni, világot látni, tapasztalatokat szerezni, majd 35 felett megállapodni és családot alapítani?

Figyelt kérdés
2022. ápr. 19. 13:07
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
67%

Én 22 vagyok, gyereket 28-30 évesen szeretnék, úgy számolom, addigra leszek képes megteremteni a feltételeit. Mivel kettőt szeretnénk a párommal, tegyük fel, hogy gond nélkül meg is születnek mondjuk 32 éves koromig.

Ez azt jelenti, hogy gyerekek előtt is lesz jópár évem utazni, szórakozni (most is ezt csinálom egyetem mellett, nyilván ha végzek és teljes állásban dolgozom majd, jobban lesz pénzem is ilyesmire). Ezután 40 egypár évesen még jó esetben teljesen agilis az ember, el lehet menni kirándulni nagyobb gyerekekkel, akikkel már élvezet a nyaralás, nem csak annyiról van szó, hogy az ember egy másik helyen csinálja ugyanazt, mint otthon.

Szóval 35 éves korig nem tolnám ki a gyerekvállalást, azért az nem poén, de 25 évesen sem szülnék, mert addigra nem lesznek meg a megfelelő körülmények. Az arany középutat tudom elképzelni, amit fentebb vázoltam.

2022. ápr. 19. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:
80%
Csakis egy nagy szerelemben szülnék, mindegy mikor jön, 18 vagy 40 evesen.
2022. ápr. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:
83%
Sokat utazni, világot látni, tapasztalatokat szerezni, majd 35 felett ugyanezt folytatni és soha nem alapítani családot. Ennél jobb nincs :)
2022. ápr. 19. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
83%
Amelyik verzióban nem leszek terhes soha.
2022. ápr. 19. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
86%
Szerinted 35-40 felett nem lehet utazni, világot látni? Jellemzően a pénzed is több rá,
2022. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
80%
A harmadik verziót választanám. Utazgatnék, karriert építenék, és nem alapítanék családot egyáltalán. (A húszas éveim elején tartok, és ez a tervem.)
2022. ápr. 19. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
100%

Az egyest választottam, 26 évesen férjnél vagyok, a gyereken rajta vagyunk.

Tapasztalatom már van elég, de amúgy még mindig sokat járok szórakozni, úgy vagyok vele, hogy amíg nem vagyok terhes, addig kell, a házassághoz pedig ennek nincs köze. Az utazás meg inkább pénzfüggő, az első 1-2 évet leszámítva gyerek mellett is lehet majd.

Én úgy szeretném csinálni mint a szüleim, 30 alatt szülni egy, max két gyereket, aztán negyvenes koromra már önnálósodó tinik lesznek, ötvenes koromra kirepülnek, én meg még fiatalon élvezhetem a szabadságot. Kínlódna a fene kisgyerekkel 40 felett. Akkor már sokkal inkább elkényelmesedik az ember.

2022. ápr. 19. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Én is egy harmadik opciót választanék: nagyjából a kettest azzal a kiegészítéssel, hogy nem szülök sem most, sem 35 felett, sem semmikor, mert a hátam közepére sem hiányzik egy gyerek.
2022. ápr. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
100%
Az egyest választottam azzal a különbséggel, hogy nem akarunk egyáltalán gyereket és a korai házasság után együtt járjuk a világot a férjemmel és együtt szórakozunk.
2022. ápr. 19. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
54%
A KSH szerint az átlag magyar nő pont a kettő között, 27-28 évesen szüli az elsőt. Én is így tettem. Szerintem a 25 lett volna az ideális. Bár pont utazni sosem szerettem.
2022. ápr. 20. 05:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!