Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, mit gondoltok ezekről a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, mit gondoltok ezekről a tanácsokról, amik olyan pasitól származnak, aki nagyon sok nővel lefeküdt már?

Figyelt kérdés

Megpróbálok néhányat pontokba összefoglalni, amit tőle tanultam. Én fogalmaztam meg a szavakat, de ezek az ő gondolatai, amiket átadott:


1. A nők beszélnek egymás között a pasikról, és csak magadat járatod le, ha elbánsz az egyikkel csúnyán. Úgyis értesülni fog róla a többi nő, és akkor hátrányba kerülsz. Tehát tiszteld a nőket, inkább terjedjen rólad az, hogy egy jó fej srác vagy.


2. Ha lefekszel egy nővel, ne mondd el senkinek. Ne mondd el a barátnőinek sem, akkor sem, ha kérdeznek, mert ez magánügy. Ha a nő időközben összejön mással, ne mondd el az új pasinak sem. Ne hozd a nőt kellemetlen helyzetbe.


3. Miután lefeküdtél egy nővel, és úgy érezted, hogy nem volt jó a szex, mondd el az igazat finoman. Mondd meg, hogy nem passzoltok szexuálisan. Nem fog neki jól esni, de akkor is mondd el.


4. Ha odamész egy nőhöz, és látod, hogy nem akar tőled semmit, akkor ne erőszakoskodj. Ha egy szórakozóhelyen vagy, akkor fontos, hogy jó benyomást kelts, mert más nők is figyelenek! Szóval ha azt látod, hogy nem vagy jó a nőnél, akkor - mielőtt ő utasítana vissza téged - szépen köszönj el te a nőtől.


+1 - ez az én problémámra szóló válasz volt, miután arról érdeklődtem, keressem-e az exemet:


Ne keresd őt, mert csalódott benned, és akiben a nők csalódtak, azt nem tudják tisztelni. Vond le a tanulságot, és lépj tovább.


2022. máj. 28. 15:40
A kérdező szavazást indított:
Jó tanácsok.
Rossz tanácsok.
Van, amivel egyetértek, de van, amivel nem.
22 szavazat
 1/8 anonim ***** válasza:
85%

Az exem ia nagyon vigyazott a hirnevére hogy ő rendes hűnek legyen titulálva. 1.pont igaz


Ha a magánugyeiteket nem adod ki sokkal jobban fog benned bizni a nő. 2.pont ennyit jelent nekem


3.a szex 2 ember között alakul nem mindig az első a jo mikor még ki sem tapasztaltátok egymást


4.elég csak elutasitást tudomasul venni de azt méltosággal. Addig szerintem lehet kezdeményezni


Exeket tenyleg hátra kell hagyni. Önbecsapás az hogy ő hianyzik. Nem. Egy uj szerelem hianyzik ilyenkor egy tuti nővel. A

2022. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, mert nem dugok ilyen kis pinavadászokkal.
2022. máj. 28. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

#1


Az ex-es téma volt az, amivel a legtöbbet vívódtam. Ugyanis nagyon szerettem volna egy "második esélyt".


De a pasi álláspontja egyértelmű volt. Szerinte ne keressem a nőt, hagyjam békén.

2022. máj. 28. 15:47
 4/8 anonim ***** válasza:

A hirnevére a mostani barátom is nagyon vigyáz. Egy exét sem csalt meg.


Erre tenyleg ügyelnek a Férfiak.

Agyon sokmindenhez értenek ami a nőknek kell az ilyenek.

2022. máj. 28. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az elszomorito hogy a hűségük nem az aktuálisnak hanem más nőknek szól..:(
2022. máj. 28. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Eme dolgok kitaláláshot csak egy kis józan ész kell :)
2022. máj. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
91%

Én nőként egyetértek ezekkel, max 2 dologgal kiegészítve:

- 1-2. tanácsot ne csak azért kövesd, mert ha nem követed őket, még kisebb az esély p...ira, hanem gerincességből is... utolsó tahó dolog kibeszélni azt, kivel dugtál / egyéjszakásoztál, nemtől függetlenül is, illetve az emberi bánásmódot mindenki megérdemli, aki nem ártott neked

- utolsó tanács: ez nem a tiszteletről szól inkább, hanem a bizalomról... ha csalódtam egy férfiban, tisztelhetem még utána mint embert, bizonyos tulajdonságai miatt, elért eredményei miatt... de az, hogy romantikus téren nem fogok benne bízni, ha komoly dologban okozott csalódást, az biztos.

2022. máj. 28. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Egész jó tanácsok lennének, ha nem a játszázásra épülne az egész...Ha sok nővel dugsz, az előbb utóbb úgy is kiderül, hisz a csajok mindent megdumálnak egymással.
2022. máj. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!