Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Lányok! Nektek mi a véleményet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nektek mi a véleményetek az alábbi "csajozási tanácsokról"? :D

Figyelt kérdés

Ezt az oldalt, amit linkelni fogok az alábbiakban régen találtam. Mondanom sem kell, hogy nem tulajdonítottam neki nagy jelentőséget, jelen pillanatban pedig semmilyen "tipp" sem aktuális, hiszen van barátnőm ^^. Meséltem már neki az alábbi linkről 1-2 trükköt, hogy milyen "csajozási technikák" vannak, nos, neki nem jött be xD Ti hogy vagytok ezzel? Ha nálatok egy srác ilyennekkel próbálkozna, mint amik az alábbi linken vannak, hogyan reagálnátok? :D Nagyon érdekel, hogy mennyi olyan lány van a világon, akik az alábbi trükkökre "elcsábulnak"


[link]


2012. máj. 31. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
A tűzforró sajtos tejfölös lángos a háton szerintem annyira nem nyerő :D.
2012. máj. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

15:07:


Ezen jót nevettem xD

2012. máj. 31. 15:11
 3/11 anonim ***** válasza:
az origamis cucc nagyon gáz..:D
2012. máj. 31. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Grat a barátnőhöz! :D
2012. máj. 31. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nevetségesek. Egyrészt velem senki nem bánjon úgy mint valami teszt alannyal vagy zsákmánnyal amit meg kell szerezni. Micsoda bunkóság már például arra bíztatni pasikat, hogy sz*rják le ha barátja van a kiszemeltnek? Tiszteletről vagy ilyesmiről hallottak már?

Az a véleményem, hogy a szerelmet nem lehet előidézni, kilogikázni, kierőszakolni stb. Vagy van, vagy nincs. Ha pedig van akkor nem kellenek ilyen barom praktikák. Engem nagyon tudnak irritálni az ilyen mesterséges, erőltetős, sőt egyenesen megalázó praktikák. Biztos, hogy nem jönne be aki ezzel próbákozik.

2012. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Tapasztalt nőként azt mondom, hogy vannak benne értelmes gondolatok, de összességében használhatatlannak tartom, mert:

1. A pasi kisugárzása mindennél fontosabb, ezt nem lehet tanulni, tudatosan művelni. Persze lehet fejleszteni, de ha egy pasinak nincs önbizalma, akkor az ilyen csajozási trükkökkel csak nevetségessé, hiteltelenné válik.

2. Nagyon sok "tanács" arra vonatkozik, hogy hogyan legyünk macsók - pl. hogy nehogy apró szívességeket tegyél a nőnek, mert akkor az jön le, hogy irányítható vagy. Hát lehet, hogy én régimódi vagyok, de nekem igenis bejön az, ha egy férfi igyekszik a kedvemben járni és megkérhetem szívességekre. Egy pasi igenis legyen grál-lovag, ha akar tőlem valamit! :)


A szexuális témájú poénok meg... hát meglenne a véleményem a pasiról, ha ilyenekkel poénkodna... szerintem nagyon gáz!

Szóval egy része használható, de azért óvatosan vele!

2012. máj. 31. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

15:19: Köszi :-)


Amúgy meg viccen kívül: Szerintem ami nagyon gáz, az "Az Oxytocin visszajelzésének csábítási hatalma" Ugye itt tömören arról van szó, hogy értintsük meg a csajt, tapizzuk, és akkor majd mennyire beindul...De mi van akkor ha az adott srác, nem jön be a csajnak? Akkor kifejezetten tiszteletlenségnek minősül az egész akció nem? Pedig a cikkben azt garantálják, hogy "pár érintés után már ugrálni fog érted." xD

2012. máj. 31. 15:31
 8/11 A kérdező kommentje:
A többieknek is köszönöm egyébként, hasznos válaszokat írtok.
2012. máj. 31. 15:32
 9/11 anonim ***** válasza:

beleolvastam, de egy nagy rakás közhelynek tűnik, sajnálom...


igazán jó fej partnerrel egyáltalán nem gáz a metrón zötykölődni és nem hallani semmit. sőt! tök mókás :D


boltbeli ismerkedésnél kézenfekvő, hogy nem telefonszámot kér el a pasi, hanem esetleg segít vinni egy darabon a szatyrokat. többet ér ;)


a könyvtáras-könyvesboltos dolog is erőlködés szagú. ha meg elég spontán, akkor oktatni nem kell :)

2012. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

A strandos rész hülyeség. Egyrészt, a csajok egy része igenis pasizni jár a strandra, főleg ha egyedül van. Msárészt meg nagyon átlátszó ez a véletlen balesetes dolog....legyen már benne annyi, hogy nem esik bennem direkt hanyatt, csak egyszerűen oda jön és megjérdezi hogy leülhet-e mellém avgy valami.

Ha egy lánynak van barátja, egy pasiban legyen annyi gerinc hogy békénhagyja. Nem hiszem hogy bármelyik lány örülne egy féltékenységi jelenetnek..

szexuális jellegű viccek elég gázok amik ott voltak,e setleg olyasmi lehet a jó ha például a lány hoz szóba vagy csinál valamit ami félreérthető, ha nem is direkt, akkor egy kis csípkelődés még jó is lehet.

idióta kérdéseket szitén nem kell feltenni...kit érdekel a 3 híres pasi ha ott áll egy előttem?

Origami is hülyeség...

összességében, alig van benne valami ami használható, nagyon gáz. A többit el se olvastam.

2012. máj. 31. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!