Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek létezik fiú lány...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek létezik fiú lány barátság?

Figyelt kérdés

2022. júl. 23. 15:42
A kérdező szavazást indított:
igen
nem
45 szavazat
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
66%
Az én személyes véleményem szerint ez a kapcsolat mélységétől függ. Egy haveri szinten lehet, de amikor már mély, lelkizős, kettesben találkozós dologba megy át, ott valamelyik fél általában többet kezd érezni. Illetve működhet, ha pl az egyik nem heteroszexuális, a másiknak meg nem jön be. Persze biztos vannak kivételek, én még nem találkoztam ilyennel
2022. júl. 23. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
90%

Az nem barátság, hanem az egyik fél akar valamit a másiktól -kapcsolat, vagy szex - a másik meg ezt kihasználja és kisebb reménymorzsákat dobálva tartja pórázon őt. Általában az előbbi a férfi és az utóbbi a nő, de láttam már példát a fordítottjára is.

Kivételes esetekben lehet igazi a barátság, például meleg férfi és leszbikus nő között.

2022. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
87%
Diakként még gyakori, felnőttek közt mar inkabb hatsó szándékossagok vannak
2022. júl. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen. A "több" akarását kizárhatja pl mindkét fél boldog kapcsolata vagy az, hogy mar egyszer bepróbálkozott az egyik és túlestek ezen. Vagy csak nem jönnek be egymásnak. Attól, hogy valaki ahhoz a nemhez tartozik, amelyikhez vonzódom, még nem fogom kívánni.
2022. júl. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
42%
A férfi részéről gyakran van hátsó szándék, szóval nem.
2022. júl. 23. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
7%
Persze.
2022. júl. 23. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
19%

Van. De van aki nem tud csak barát lenni.

Nekem is van pár 10en plusz éves.

N 30

2022. júl. 23. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
4%
Dilemmahelyzetbe kerültél kérdező?
2022. júl. 23. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
24%
Létezik. Hogyne létezne? Biszexként akkor mindenkire potenciális veszélyfaktor lennék? Ugyan már.
2022. júl. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
10%

Van.

Persze benne van a pakliba hogy egymásba szerethettek. (De ha szinglik vagytok ebbe problémát se látok)

És az sem kizárt, hogy az azonos nemű haverodba nincs egy kis homo hajlam.

2022. júl. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!