Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiakban mennyire van jelen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiakban mennyire van jelen a vágy/lelki igény arra, hogy szeretgessenek valakit?

Figyelt kérdés
Nagyon hiányzik már ez az egész, a sok csók, puszi, ölelkezés, összebújás, megfogni valaki kezét, gyengéden szeretkezni, és olyan nyomorultul érzem magam, mert tudom, hogy nem mostanában lesz benne részem. Attól meg még külön tartok, hogy nem fogok olyan férfit találni, aki ugyanúgy igényli az ilyesmit, mint én, a mikrokörnyezetem beszámolóiból az jön le, hogy ez nem túl jellemző.

2022. okt. 2. 05:12
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Ha ennyire bizsereg már akkor akassz le valakit a Gyékás incelek vagy krvapecérek közül,csak csettintened kell. Úgy megszeretgetnének hogy ihaj csuhaj.
2022. okt. 2. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
75%
Én elkezdtem macskákat tartani.. esküszöm hogy jobb
2022. okt. 2. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
91%
Időnként megvan. De aztán nekem ez sok lesz, nem vagyok romantikus alkat.
2022. okt. 2. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
16%

#2 Gondolom azért macskázol mert nekik nagyobb farkuk van mint a férfiaknak.

[link]

2022. okt. 2. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
93%

Én is vágyom nagyon ilyesmire, de eddig még egyik férfi sem igényelte.

A nőkhöz pedig nem vonzódom szexuálisan.

Szenvedek.

2022. okt. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
98%
Pedig nagyon sok férfi szereti a gyengédséget. Kitartást a kereséshez.
2022. okt. 2. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
76%
Én ilyen ffi vagyok.
2022. okt. 2. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 Gymnospermatophyta ***** válasza:
100%

Nekem is hiányzik (ha lehet ilyet mondani ebben az esetben) és szintén szeretném ezeket (is). Feltételezem, főleg ez azért van, mert nem igazán volt benne még részem. :)


Ha bennem megvan, biztosan megvan más férfiban/fiúban is. Nem feltétlen ilyen okból (meg aztán ki tudja, lehet amúgy is jól esne, sőt...).

2022. okt. 2. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
93%
Nálam ez alap egy kapcsolatban.
2022. okt. 2. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
93%
Nálunk ez alap a kapcsolatban.
2022. okt. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!