Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért lett egy tapló ha az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ecstazi99 kérdése:

Miért lett egy tapló ha az elején istenitett?

Figyelt kérdés
Hello , volt egy szexuális kapcsolatom egy hétig tartott, a sráccal úgy beszéltük meg hogy csak szex és semmi más és tisztàztam vele hogy úgyse jönnék vele össze, még is nagyon sokáig maradt nàllam,sokat beszélgetett velem és mondta hogy annyira imádja a személyiségemet "bárcsak minden nő ilyen lenne mint te", és tetszettek neki a képeim,"ezt a képet haza viszem mindjárt", vagy minden nap elmondta hogy neki nem kell kapcsolat, viszont nem is hoztam fel neki, aztán pár nap után pedig egy tapló lett , olyanokat csapott a fenekemre, kérdeztem tőle" hogy ezt most miért?" , Erre az volt a vàlasza "hogy értékeld amikor nem csapkodlak" , vagy csináltam neki egy kàvét aztán pedig " túl sok benne a tej, nem tettél bele cukrot?" És hozzám vágta a gyújtót, aztán mondtam neki oké ezt így most fejezzük be .Mellesleg úgy beszéltük meg hogy közöttünk marad,erre pedig ha meglát az utcán hangosan rám köszönt .

2022. okt. 4. 11:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Össze ne feküdj vele mégegyszer.
2022. okt. 4. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Eddig is az volt, csak úgy látszik még meg tudta játszani magát egy rövid ideig. Ha én lennék a helyedben, akkor instant kuka a csávó, lesz majd másik szexpartnered idővel.
2022. okt. 4. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Mikor 180 fok van olyankor van más nő a képben
2022. okt. 4. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
98%
Volt nála egy beetetési időszak, aztán egy idő után nyeregben érezte magát a kis tahó. Ne foglalkozz vele többet, ignoráld mindenhol, az bosszantja leginkább, hidd el. Érezze, hogy le se sz.rod (és legyen is így)!
2022. okt. 4. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
12%
Drogosok vagytok ..
2022. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!