Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy férfi velem akar járni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi velem akar járni akkor miért szít veszekedést, hogy ne akarjak vele járni? Kamuzik?

Figyelt kérdés

Ellentmondásos.

Állandóan azon van, hogy napi szinten legyünk, éljünk együtt, komolyan akar.

De ez mellett olyan balhékat csinál, hogy eltaszít.

Ha azt akarja hogy komolyabban legyek vele, miért taszít el hogy nehogy komolyabban legyek vele?



2022. okt. 15. 13:36
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Együtt járunk, csak ő ennél is komolyabbat akar. Ezt állítja. De a viselkedése meg nem olyan.
2022. okt. 15. 13:37
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet nem szándékos, egyszerűen ő ilyen..

de szerintem semmit nem veszitesz vele, ha őt is megkérdezed, mégis mit akar és miért csinálja ezt.

2022. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
A tettekre figyelj mindig, ne arra amit mond.
2022. okt. 15. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Én mondtam neki hogy szerintem az is lehet hogy direkt balhézol hogy ne akarjak veled lenni és csak kamuzol hogy szorosabban akarnál velem lenni.

Teljesen olyan mint egy játszma.

Hogy azzal etet, mennyire komolyan akar engem, nehogy bármiért is hibáztatható legyen pl hogy kihasznál, közben meg szépen ügyel arra, hogy csak alkalmi jellegű maradjon és elmondhassa hogy de viszont ő komolyabban akar.


A tettekre is figyelek, balhés, veszekedős is. Amivel szépen tisztes távolsagban vagyok tartva. Így semmiképp nem költöznék össze pl.

2022. okt. 15. 13:47
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Van, hogy két ember ilyen drámásan kapcsolódik. A te döntésed.
2022. okt. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Ez olyan 50%, hogy vagy azért veszekeszik mert ilyen balhés ember alapból, vagy épp direkt csinálja számítóan, hogy ne akarjak vele komolyabbat, jó neki az alkalmi heti párszori dolog is, ugyanakkor ez miatt ne tudjam hibáztatni.
2022. okt. 15. 13:57
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Az is lehet, ő meg úgy érzi, veled nem lehet megbeszélni vita nélkül semmit. Nem hiszem, hogy ezek ilyen tudatos dolgok. Lehet, egyszerűen nem illetek össze.
2022. okt. 15. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
66%
Az elmeleted szokas szerint komplett idio...sag
2022. okt. 15. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Veszekedésről van szó, NEM beszélgetésekről.


Beszélgetés pl az:

- drágám néha úgy érzem mintha hanyagolnál szeretnék veled tobbet lenni megoldhato e


Veszekedés meg amit ő:

- nem tudsz elszamolni 2.5 óráddal hol voltál, akkor velem is lehettél volna azt hazudtad bemész dolgozni, de nem is.


A beszélgetés az az, hogy elmondom mit érzek rákerdezek a másiknál, lehet neki új amit mondok nem is érezte hogy hanyagolna.


Veszekedés meg helyből vádolása a másiknak, hibaztatás, arrogancia, kerdezés nincs, leb.szás van, a másik meg csak pislog. És természetes hogy elutasítja a vádakat és hátat fordít.

2022. okt. 15. 14:18
 10/13 anonim ***** válasza:
91%
Hú, de uncsi vagy már! Most szimultán nyomod a balhés exeddel, meg a balhés újjal? Nem úgy volt, hogy az ex nem hagy pasizni?
2022. okt. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!