Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nincs egy kis szerencsém...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs egy kis szerencsém a párkeresésben?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok, de eddig mindenki elutasított, pofára ejtett.

Annyira nyomasztó érzés hogy vannak akik első próbálkozásukra találnak barátnőm. Én meg 26 évesen csak elutasítást kaptam és egy csomó szomorúságot.

Gonodolom nem nézek ki eléggé jól, nem vagyok eléggé érdekes. De annyira igazságtalannak érzem hogy nekem ennyi elutasítást kell átélnem és semmi örömöm.


2022. okt. 31. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
És most tőlünk mit vársz, kérdező?
2022. okt. 31. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:

#1, hogy megajàndékozzuk némi szerencsével.


A tippek, ötletek nyilvàn kifújtak màr.

2022. okt. 31. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
71%
Semmin nem kell valtoztatnod, kimaxoltal mindent, amit lehetett, mar csak a szerencse gatol a partalalasban. Vannak paran, akik ugyanigy gondoljak.
2022. okt. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Ne gondolkodj, mert nincs igazad.


Kevés emberrel ismerkedtél eddig, azért van ez az állapot.


"vannak akik első próbálkozásukra találnak barátnőm"


Igen vannak ilyenek is, meg lottónyertesek is vannak. Kb az esély ugyanaz mint a 2-nél.


"és semmi örömöm"


ha a pártól várod az örömet, akkor mindig is boldogtalan leszel.

2022. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!