Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szólnátok ehhez?

Figyelt kérdés
Sosem díjaztam a barátságát ezzel a nővel, de elfogadtam. A férjemről van szó. 10 éve barátok ezzel a nővel, nem gyakran találkoznak, de azért előfordul. Ma munka után felugrott hozzà, de ez csak akkor derült ki mikor felhívtam, hogy merre van?!. Nem is szólt volna. 2 órája nem jelentkezik, elvileg iszogatnak. Nem akarom zaklatni, de fogalmam sincs mi legyen. Mit gondoltok? 37N
2022. nov. 26. 16:31
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
39%
Miért van az, hogy mindig így végződnek a fiú-lány barátságok? Pontosan az ilyen helyzetek miatt nem hiszek ebben. Teljesen jogosan vagy kiakadva.
2022. nov. 26. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem ha a párod eddig nem adott okot arra, hogy bizalmatlan légy vele szemben akkor "felejtsd el az esetet" de nem árt, ha nyitott szemmel jársz ezek után és ha több ilyen este lesz, esetleg más jeleket mutat, ami bizalmatlanságot szül akkor ismét szembesitheted.

Na abban az esetben, hogy másodszor ilyesmi fordul elő több mint valószínű, hogy van köztük valami és rajtad áll, hogy döntesz.

(Én simán kivagnam az biztos.)

2022. nov. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 A kérdező kommentje:
Nem akarom, hogy odáig fajuljon a dolog. Már ez is éppen megalázó, hogy azt kell mondjam a férjemről, hogy más nőt vígasztal szombaton, ráadásul a nő lakásán. Próbálom kideríteni mi történt. De nagyon gondolkozom azon, hogy hogyan tovább.
2022. nov. 26. 18:44
 14/21 anonim ***** válasza:
59%

Ha nem akarod, akkor nyugodtan válj el tőle, mert nem bízol benne és mindig fog enni a f*n*, hogy ugyan mikor, mennyiszer taliznak a hátad mögött és főleg mit csinálnak.

Én csak azért írtam, mert lehet tényleg nem történt semmi, de te tudod.

2022. nov. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
87%
Megértelek kérdező. Nekem is rosszul esett volna. Még ha alaptalan is a dolog, akkor is.
2022. nov. 26. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
90%
Nekem is rosszul esne, megkérném rá, hogy többet ne iszogassanak együtt a csaj lakásában. Ki tudja mi történt? Remélhetőleg semmi, de egy házasságban szerintem ez a viselkedés elfogadhatatlan.
2022. nov. 26. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
93%
Kérdezd meg tőle hogy ő hogy éreznè magát fordìtott helyzetbe ha te felmennél egy fiú barátodjlhoz iszogatni.Bizonyára kiakadna.Talán ugy átérzi hogy ez neked milyen rosszul esik.És kérd meg hogy hanyagolja ezt a barátságot ha te vagy fontos neki
2022. nov. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele. Azt mondta nagy dobra verem a dolgokat. Az teljesen természetes ha az ember támogatja a barátait. Azt gondolom, hogy nem akarja megérteni a helyzetemet. Felhoztam neki, hogy fordított helyzetbe mi lenne, erre azt felelte , hogy az teljesen más! :)) Persze ha én tenném akkor ellenezné. Érdekes azért :)
2022. nov. 26. 21:13
 19/21 anonim ***** válasza:
94%
Persze hogy mas, a ferfiak szerint legalis ha felredugnak
2022. nov. 26. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
89%
Na hàt itt a bibi ő megteheti te nem.Akkor nem vagytok egyenranguak szerinte.Mond neki hogy akkor ezentúl te is találkozol a fiú haverjaiddal ès viselje el mert ha ő megteheti te is.Vagy talán ő nem bìzik benned?Ez azért gáz!Mivel ő nem bìzna benned fordìtva ìgy ugy gondolom van neki takargatni valója.
2022. nov. 26. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!