Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban hölgyeket kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyeket kérdeznék, mire véljem egy barátnőm kijelentését? Többi lenn.

Figyelt kérdés

6 hónapja egy helyen dolgozunk egy hölggyelnagyon jó lett a kapcsolatunk, sokat beszélünk, kikérjük egymás véleményét,meghallgatjuk a másikat, és mondta is hogy nagyon szeret velem lenni, kedveli a társaságomat, lelki tarsak vagyunk, szóval barátkent nézünk egymásra.

Nekem van egy barátnőm, sajnos se veled se nélküled kapcsolat van már köztünk 1 éve. Neki viszont van egy pasi aki nagyon tetszik, és ha minden igaz randizni is fognak. De! Pár napja beszélgetés közben, tett egy kijelentést, hogy neki egy olyan pasi kellene, mint én, úgyhogy ha egyikönknek sem sikerülne a kapcsolata, akkor összejöhetnénk mi ketten, amúgy is jól kijövünk, meg lelki társak vagyunk. Meglepődtem, mondtam hogy majd meglátjuk. Ezt hogyan érthette? Lehet hogy már kezd többet érezni mint barátság? Bejövök neki? Vagy ló nincs jó lesz a szamár is? Vagy mivl még kapcsolatom van, így jelezte hogy ha egyedül leszek jó lennék neki? Mit gondoltok?


2022. dec. 3. 06:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
68%

Azt, hogy ez egy jelzés a nőtől! Bejössz neki, mint férfi és jelzi, hogy van esélyed. Ha kell a csaj, akkor most kell lépni!

Ha a barátnőddel nem vagy boldog, akkor miért nem váltasz? A barátnő nem feleség! Hajrá !

2022. dec. 3. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:

1#

Igen igazad van, de van egy pasi aki tetszik neki, ezt Ő mondta nekem, már pár hónapja. Ez azért visszatart. Nem hinnem hogy csak féltékennyé akarna tenni, mert ha meglátja a srácot, látom rajta hogy bejön neki. Vagy nem tudja mit akar?

2022. dec. 3. 07:34
 3/15 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező, ha én férfi lennék, akkor bizony lépnék a helyedben! Ha tetszene a nő, nem tartana vissza semmi! Nagyon jó alapjaitok vannak ezzel a hölggyel! Ha nem lépsz te, akkor lép a másik férfi.
2022. dec. 3. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Gaz az egész helyzet. Annyi szereplő van, hogy teljesen követhetetlen, miközben egy kapcsolatban két embernek van helye.
2022. dec. 3. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Egyszerre több személy is tetszhet, az teljesen más kérdés, hogy kivel alakítana párkapcsolatot. Gondolj csak magadra, amikor utazol, strandon vagy hány olyan nőt látsz, akit külsőleg vonzónak találsz és tetszik?
2022. dec. 3. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Szóval az mondjátok csak viccből nem mond ilyet egy nő? Akkor valóban többet érezhet irantam is... akkor bejök neki, nem csak bók volt részéről.
2022. dec. 3. 07:53
 7/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi van, ha te vagy az a pasi, aki több hónapja tetszik neki?
2022. dec. 3. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
93%

Én biztos nem viccelnék ilyennel….!

De kérdező, te viszont félsz…benne vagy egy szar kapcsolatban, ami mégis kényelmes valahol, különben már kiléptél volna. Va egy csaj, akinek bejössz, ennek konkrét jeleit is adja, de te nem lépsz, mert be vagy szarva a visszautasítástól. Ez viszont nőként annyira nem vonzó, így magunk között szólva. Mióta világ a világ, az erősebb hím győz. Ha nem teszel lépéseket, akkor a másik pasi fog tenni. Döntsd el mit szeretnél. Ha oda vagy ezért a nőért, akkor lépj, mert elviszi a másik.

2022. dec. 3. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
47%

Egy nő nem mond ilyet, csak úgy. Ennek igen, jelentése van. Attól még tetszhet neki más is, illetve tudja hogy kapcsolatod van, de igazából azt érzi valószínűleg, hogy te lennél számára a jobb, a hozzávaló. Csak ezt így még se mondhatja ki, egyrészt mert nem akar visszautasítást, másrészt, mert te foglalt vagy és nem akar nyíltan rád hajtani.


De igen, ez egyértelmű jelzés.


Az olyan férfi kellene, mint te, az többnyire azt jelenti, Te kellenél, hisz téged ismer.

2022. dec. 3. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
50%
Szerintem nem akar semmit a no. Ha akarna, fel év alatt már adott volna bőven jelet. Szórakozik veled, te meg nem tiszteled a barátnődet. Inkább hagyd el.
2022. dec. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!