Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Elsősorban hölgyeket kérdeznék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elsősorban hölgyeket kérdeznék, mire véljem egy barátnőm kijelentését? Többi lenn.

Figyelt kérdés

6 hónapja egy helyen dolgozunk egy hölggyelnagyon jó lett a kapcsolatunk, sokat beszélünk, kikérjük egymás véleményét,meghallgatjuk a másikat, és mondta is hogy nagyon szeret velem lenni, kedveli a társaságomat, lelki tarsak vagyunk, szóval barátkent nézünk egymásra.

Nekem van egy barátnőm, sajnos se veled se nélküled kapcsolat van már köztünk 1 éve. Neki viszont van egy pasi aki nagyon tetszik, és ha minden igaz randizni is fognak. De! Pár napja beszélgetés közben, tett egy kijelentést, hogy neki egy olyan pasi kellene, mint én, úgyhogy ha egyikönknek sem sikerülne a kapcsolata, akkor összejöhetnénk mi ketten, amúgy is jól kijövünk, meg lelki társak vagyunk. Meglepődtem, mondtam hogy majd meglátjuk. Ezt hogyan érthette? Lehet hogy már kezd többet érezni mint barátság? Bejövök neki? Vagy ló nincs jó lesz a szamár is? Vagy mivl még kapcsolatom van, így jelezte hogy ha egyedül leszek jó lennék neki? Mit gondoltok?


2022. dec. 3. 06:56
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
46%
A nőknek a foglalt pasi az olyan mint egy eletbeli siker .
2022. dec. 3. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Te vagy a befutó, de kèpbe jött egy potenciális partner. Nos, vagy dobod a barátnődet,-akivel amúgy sem múködik már a kapcsolatod-, vagy összejön a nő az új pasival. Addig nem akar belekezdeni èrthető.

Mire vársz úgy mégis?

Kell ez a nő vagy sem?

Ès mèg azt mondják a nő választ. A f a s z t .

Itt neked kell választani. Döntsd el mit akarsz záros határidőn belül, vagy szállj le a nőről had legyen boldog mással.

Ennèl egyèrtelműbben nem tudja jelezni egy nő hogy veled lèpne kapcsolatba.

2022. dec. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Köszi, mindenkinek! Csak mknt barát tekintek rá, és emiatt fel sem merült bennem hogy többet akarna, pusztán szeret velem lenni, és eddig betudtam ennek,mivel sokszor kereste a társaságomat. De akkor meg minek isteníti pont nekem azt a pasit aki bejön neki ezt nem értettem soha. Gondoltam hogy azért mondogatja nekem mert ismerem a srácot, hátha összehozom vele. De most meg bedobta ezt a szöveget amit men tudtam hová tenni. Meglepett
2022. dec. 3. 11:20
 14/15 anonim ***** válasza:
73%
Hát ő nem csak barátként tekint rád! Fedi női barátság amúgy sincsen, ld. a mellékelt ábra mutatja. Vigyázva a lelkére, azért jó lenne vele egyenesbe állítani a helyzetet.
2022. dec. 3. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
32%
Tul kedves voltal vele. Nők sajnos férre értenek mindent.
2022. dec. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!