Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak, belemennétek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, belemennétek egy ilyen kapcsolatba?

Figyelt kérdés
Tegyük fel, hogy lenne egy nő, aki külsőre és belsőre is olyan, akiről álmodtál, számodra a tökéletes nő, a szex is jó vele, a mindennapok is. Életed végéig veled maradna, egyetlen kikötése lenne, hogy időnként lefeküdhessen más pasikkal és lehessen másokkal pár hetes futó viszonya.
2023. jan. 7. 11:39
 1/10 anonim ***** válasza:
32%

Én már annyira kiábrándultam, hogy bizonyos feltételekkel igen.

Csak gumival szexeljen, csók és orális ne legyen, nem akarok elkapni fertőzést.

A házba ne hozza be a pasikat, addig jó amíg nem látom ezeket a dolgokat.

2023. jan. 7. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
He?
2023. jan. 7. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább akkor ne legyen senkim.
2023. jan. 7. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Akkor mégsem annyira tökéletes...

+"Az életem végéig velem maradna" kijelentést is újra kéne gondolni, mert ez nem az😅


Amúgy ha épp nincs senki, belemennék. De kb ezen a szinten is hagynám a "kapcsolatot" amire vágyik. Nem csókolóznék vele. Nem vállalnám fel, nem lennének randik, sem ajándékok, sem semmi komolyabb gesztus, csak dugni járnék át hozzá amíg nem találok egy még jobb nőt aki még hűséges is. Ő szabadon el-el járhat, de akkor ne akarjon komolyabb gesztust tőlem. Ez olyan, mint amikor az ember egészségesen akar élni, de rendszeresen mekis kaját zabál. Kettő nem fér össze.

2023. jan. 7. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%
Persze, de akkor én legyek az, akivel csak lefekszik és semmi más, ennyire jó csak az ilyen bár ennél igényesebb vagyok és vigye, akinek kell az "ilyen"...
2023. jan. 7. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Egy végtelenségig elkeseredett pasi biztos belemenne. De ha lenne egy lehetősége közben ő is azonnal dobbantana mellőled.
2023. jan. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen lényegtelen, hogy belemennénk-e, mert ha a nő erre vágyik, akkor úgyis fog mással is kvrni.
2023. jan. 7. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 FoxtrotLidérc ***** válasza:
100%
Ha ez a feltétel, akkor nem őt keresem, nem ő az a legfőbb nőideál akire várok. További szép napot! ^^
2023. jan. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
Nálam ez nem működne
2023. jan. 8. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Húzd le magad a wc-n!
2023. jan. 10. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!