Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A férfiak többsége tényleg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férfiak többsége tényleg csak azért van együtt valakivel,mert jobban nem kaphat meg?

Figyelt kérdés

Ló nincs jó a szamár is alapon vannak kapcsolatban, közben meg az insta csajokra vágynak,de tudják,hogy olyat nem kaphatnak meg,ezért beérik egy egyszerű nővel is


Anonim az oldal, nem kell kamuzni :)


2023. jan. 9. 21:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Hetero nő vagyok, tehát nem.


Szerinted egy lánybarát kinyalja a valagadat?

2023. jan. 10. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a tobbseg tulzas, de vannak ilyenek. Kulso szemmel te lehet annyit latsz egy kapcsolatbol, hogy nem neznek ki eleg jol a felek, de valojaban az egyutt toltott ido minosege sokkal tobbet szamit.

Nyilvan en is latok ferfiakat, akik jokepubbek a baratomnal, de nem mondanam, hogy azert vagyok vele, mert a jokepubbnek nem kellenek, tekintve, hogy nem is probalkoztam be nala es nem is ismerem, fogalmam sincs, milyen lenne vele egy kapcsolat. Ha nem szeretnek a baratommal lenni, probalkoznek masnal. Nem vagyok szent se szivbajos, leptem mar ki kapcsolatbol egy masik miatt, mert elegedetlen voltam es a masik jobb volt. De a “mindig van jobb” csak akkor problema, ha az aktualis nem eleg jo. A kavefozomnel is van merfoldekkel jobb, de nem veszek ujat, amig ez mukodik, pedig tudnek.

2023. jan. 10. 05:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
60%
kellene a francnak a sok egyforma instán magát mutogató csaj, akivel én vagyok, teljesen az ellentéte, és nem, nem a "ha nincs ló, jó a szamár is" alapon, hanem mert nekem ő tényleg tökéletes, akár hiszed, akár nem 😊
2023. jan. 10. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!