Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő haverom kétértelműen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő haverom kétértelműen mindig felhozza valamilyen formában a szex témát, csak szórakozik?

Figyelt kérdés
Átvitt értelemben, kétértelmű fogalmazással, mindig felhozza a témát, persze elneveti magát közben. Lehet komolyan venni, vagy csak játszanak, incselkednek ilyenkor a nők? Ja és persze még úgy hozza ki hogy én értem félre! Érdemes ilyenkor komolyabban beszólni, vagy akkor visszalépnek, hogy nem úgy gondolták? Vagy konkrétan ha már felhozza a szex témát, akkor szexelni akar, csak még puhítani kell?
2023. jan. 10. 20:20
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Baszni szeretne
2023. jan. 10. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
Jót mulat rajtad. Jogosan! :)
2023. jan. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
73%
Játsz vele te is.
2023. jan. 10. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
80%
Vagy egyszerűen csak viccel.
2023. jan. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

Viccelj vele te is.

Az a jó ebben hogy most incselkedhetsz vele.

Viccből flörtölhetsz is vele, aztán ki tudja lehet hogy ki alakul belőle valami, de az is lehet hogy nem.

Igazából csak légy laza, add magad és élvezd.

2023. jan. 10. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%

4.


Kifinomult humorérzékre vallana.

2023. jan. 10. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
91%
Vagy szexelne vagy húzza az agyad.
2023. jan. 10. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
70%

Ugyanazt csinálja, mint te az olvasóval ( tegnap vagy tegnap előtt ugyanez meg volt kérdezve , kb ugyanígy )


Ertetleneket lehet húzni , mert egyesek èlvezik mert tudnak rajtuk nevetni

2023. jan. 10. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
65%
Csak ilyen a stilusa. Ne legyel karotnyelt .
2023. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
54%
Volt ilyen ismerősöm, csak játszott, mellettem sok mindenki mással is. Szerintem ha akarsz valamit, tisztázd mert éveid is rámehetnek.
2023. jan. 10. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!