Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi az ami kizáró ok nálatok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ywerd kérdése:

Mi az ami kizáró ok nálatok férfi társaim,hogy kapcsolatot kezdjetek egy adott nővel? Férfiak válaszát várom , köszönöm. 42F

Figyelt kérdés

Ne a kinézetre fókuszáljatok légyszi,se arra hogy ti milyenek vagytok,nem vagytok :)


Nézzététek meg nyugodtan itt van a női oldalnak szóló szakasz, ugyanúgy ( az nem az én kérdésem):


https://www.gyakorikerdesek.hu/felnott-parkapcsolatok__egyeb..


2023. jan. 24. 07:34
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
72%

"Pénzéhes. Kevesebbet ad bele a közösbe mint én"


Hmm.. Akkor most ki is a pénzéhes??

2023. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
58%
Az a baj a férfiakkal, hogy ezernyi elvárásuk, kifogásuk van, holott ők maguk sem tudják sokszor az alap szintet sem felmutatni.
2023. jan. 24. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
12 na mert a nők különbek…… na persze.
2023. jan. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
11. A nők akik úgy akarják luxus autóval vitetni magukat mindenhova, hogy nekik nemhogy autójuk, jogosítványúk sincs. Majd ha a palijúk kifizeti (á nem lehúzás…) akkor lesz nekik is.
2023. jan. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Tisztelt hölgyeim,akik itt jönnek az " alapszinttel" és " ki a pénzéhessel" ;

Direkt azért linkeltem a másik kérdést, hogy ott harcos feministaként,más szemében a szálkát is meglátóként lehet ...


Nem véletlenül írtam ki a kérdésemben ,hogy férfiak válaszát várom.


Köszönöm,aki értő olvasóként elfogadja ezt .

2023. jan. 24. 11:13
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

#4: Az, hogy nekem nincsen kocsim (lehetne, mert jól állok anyagilag, de nem akarok) és nem rohad le a lábam / derekam, ha haza kell cipelni 20 kg-t boltból.


Több olyan lánnyal is randiztam, akinek az autója volt a mindene és kivétel nélkül mindegyik túlsúlyos volt. Kevés olyan esetet látok, ami miatt megéri fenntartani ezt a felesleges kényelmet.

2023. jan. 24. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

"Direkt azért linkeltem a másik kérdést, hogy ott harcos feministaként,más szemében a szálkát is meglátóként lehet ...


Nem véletlenül írtam ki a kérdésemben ,hogy férfiak válaszát várom."


Hát már nem azért de abban a másik kérdésben ott pofátlankodnak a leggusztustalanabb férfidisznók akik igénytelennek és ápolatlannak gyaláznak nőket csak mert azok esetleg nem pucéron szeretik feltálalni nekik a puncit. Úgyhogy akik itt meg mertek szólalni ehhez képest semmi gond szerintem.

2023. jan. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
55%
#14 nekem van saját autóm, sőt házam is, és jöttem már össze nem egy nálam szegényebb pasival. Azok meg elhagytak, mert kevésnek érezték magukat xD Mondom, nektek semmi sem jó. Ha nincs a nőnek kocsija, az a baj, ha van, akkor meg az…
2023. jan. 24. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Pl, hogy embernek képzeli magát. Ez már elég kellemetlen számomra.
2023. jan. 24. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!