Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért kell megérinteni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kell megérinteni egy munkahelyen egy nőt a férfiaknak rendszeresen?

Figyelt kérdés
Mi az oka, hogy férfiak erre munka közben késztetést éreznek? Én sosem nyúlok senkihez, közelebb is max akkor hajolok, ha szökőévben egyszer súgni akarok valamit. Hát megérintése, akár megsimítása, karsimi egy segítségnyújtás után, térd apró érintése nevetés közben, pacsi néven kézhez nyúlkálás. Olcsó ribinek, vagy havercsajnak néznek, ha ez velem egy nagy cégnél rendszeres? Nem öltözöm kihívóan, segítőkesz vagyok, de nem barátilag közvetlen. Nem járok bulikázni velük. Mit csinálok, hogy ez többször előfordul velem?

2023. jan. 29. 12:21
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
97%
Inkább mit nem csinálsz. Velem is próbáltak ilyesmit, az első alkalommal ráfordultam, hogy ne haragudj, de ez mi volt? Megszólalni nem tudnak általában, ha kiállsz magadért.
2023. jan. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
95%

Mert alja sutyerákok.


Én nem ugrok rögtön, ha egy pasi hozzáér a vállamhoz, mert mondjuk nem hallottam, hogy szólított, és fel szeretné hívni magára a figyelmemet, esetleg épp útban vagyok, nem veszem észre, és picit hozzám ér, hogy álljak odébb. Ilyen előfordul, férfi-férfi, nő-nő felállásban is, nyilván nem kell semmiféle jelentősséget tulajdonítani neki.


De amikor minden értelmezhető ok nélkül érnek hozzád az valóban felháborító. Én a helyedben jelezném, hogy számomra nem komfortosak ezek a random érintések.

2023. jan. 29. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
De nem értem nekik ez miért jó, hogy végigsimítanak egy hàtat, térdet vagy kart, van párjuk ráadásul. Egyszerűen nem értem.
2023. jan. 29. 12:35
 4/31 anonim ***** válasza:
100%
4 Szerintem nem ez áll a munkaszerződésében.
2023. jan. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 A kérdező kommentje:
No, no.
2023. jan. 29. 12:39
 6/31 anonim ***** válasza:
92%

3

Mert egy hatéves gyerek szintjén vannak agyilag, azért. Nyilván kellemes érzés hozzáérni egy olyan emberhez, akit vonzónak tartunk, csak a férfiak egy részében (ismétlem, EGY RÉSZÉBEN) nincs semmiféle önkontroll. Ez még egy buliban is gáz, de munkahelyen hatványozottan hányinger.

2023. jan. 29. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
85%
"Véletlenül" hozzájuk ér. Hogyne... Valahogy pasi a pasioz nem ér hozzá ennyiszer "véletlenül". Ostoba fsz...
2023. jan. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
93%

7


Minden "fszfóbiás hisztis pcsára" jut egy tapló, zaklató, ösztönlény f*szfej. Ezt ne felejtsük el.

2023. jan. 29. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
100%

Térd èrintèse? Na azt hogyan ?


Szó ereje: "légy szíves ne csináld ezt , nem szeretem"


Testbeszéd: húzodj el, miközben ezt mondod


Amikor beszélgetsz azokkal az emberekkel akikkel jóban vagy csak dobd fel nekik - nem szeretet ha idegenek fogdosnak - hátha elpletykálják a többieknek


Asszem volt már régebben egy ehhez nagyon hasonlatos kérdés

2023. jan. 29. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
100%
Velem nem csinaltak, vagy nagyon ritkan, de volt akit elkuldtem a fszba nyilvanosan, hogy meg egy ilyen es megyek a HR-re, utana koszonni se mert hetekig. (Nyilvan ezt normalis keres elozte meg.)
2023. jan. 29. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!