Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Duci, vekony, Köver, modell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Duci, vekony, Köver, modell alkat...mi az ami a többseget vonzza? Ferfiaknak szol a kerdes

Figyelt kérdés

Sziasztok.

A multkor beszelgettem egy baratnommel es szoba jött a külsö, az alak.


En ugy gondolom a vekony, sportosabb lanyoknak mindig több eselye van baratot talalni. A baratnom teljesen az ellentetet mondta.


En a sajat tapasztalatomat tudom csak mondani, voltam Tini koromban 60 kg 165 cm-nel , aztan 45 kg 165 cm-nel voltam terhesen 68 kg is es most 50 kg vagyok.

Mindig az volt a benyomasom tapasztalatom amikor karcsu voltam sokkal nagyobb figyelmet kaptam. a ferfiak bokoltak, megneztek a nok megneztek vagy mondtak is de csini vagyok...


a paromat is vekonyan ismertem meg, aki persze ugyanugy szeretet ducin, terhesen de tudom hogy most sokkal jobban szereti az alakomat.


A baratnom azt allitja a duci emberek viccesebbek, lazabbak (mert pl nem stresszelnek a kajan...) es a vegen mindig boldogabb egy ferfi egy duci novel mert "otthon" erzetet ad....


nemtudom...ti hogy alltok ehhez?


2023. ápr. 3. 11:52
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

"A baratnom azt allitja a duci emberek viccesebbek, lazabbak (mert pl nem stresszelnek a kajan...)"

A barátnőd még nem hallott a stresszevésről ezek szerint.


Amúgy mindenkinek más a zsánere. Valakinek az "asszonyosabb" alkat jön be, de tényleg többen preferálják a normál vagy karcsú testalkatú nőket.

2023. ápr. 3. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
43%

Nincs ilyen, hogy “többség”.

Minden ember egyedi, önálló személyiség, saját ízléssel.

2023. ápr. 3. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
82%
Volt ilyen is és olyan is. Inkább a teltebb nőkre szavazók, kb 165/65-70 kg. Azokat lehet dongetni, de a vékony nők far csontja mindig megakadályoz abban hogy vadul hátulról dugjam. Ezért is jobbak a telt nők!
2023. ápr. 3. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
87%
Vannak kategoriak, a felso polcon, ami a legtobb embert elcsabitja, az a szep, enyhen sportos, kerek idomokkal. Ez a legtobb ember zsanere. Nem veletlenul ezeknek a noknek vannak a legtobb kovetoik instagramon, tiktokon, vagy epp top 0,01% OF-en.
2023. ápr. 3. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
61%

Mi vonz?

Én a telt nőket szeretem, húsosakat nem a zsírosakat. Tetszik az alakjuk, van popsi ami nagy, van cici ami nem kanna de majdnem két tenyeres, Kerek popsi. Számomra izgatóbbak mint a vékony nők.

2023. ápr. 3. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Nem értek egyet a barátnőddel. Sajnos genetikailag olyan vagyok akin van felesleg (nem sok, kb 10 kg) pedig világéletemben sportoltam, sokat mozogtam, rengeteg energiám van. Mar egy ideje elegem lett és elkezdtem terembe járni amit imádok de a kajám nem volt olyan jó, nem figyeltem annyira oda. Nem is arra, hogy mit eszem, mert nem eszem hülyeségeket csak nem voltam deficitben. Mostmár a deficitre is odafigyelek, fogytam is és eszem agában sincs abbahagyni se a deficites kajálást, a sport meg teljesen az életem része.


Évekkel ezelőtt is volt egy kisebb fogyásom (azt akkor visszaszedtem) és elképesztő volt, hogy néhány kg mínusz miatt mennyivel több figyelmet kaptam.


Sokkal jobb érzéd mentálisan is meg persze fizikailag is ha belenézel a tükörbe és tetszik amit látsz, arányosabb, formásabb vagy.

Plusz engem frusztrált is, hogy van rajtam felesleges és sok dologtól visszatartott. Még most is sokszor és emlékeztetnem kell magam, hogy ez nem tarthat vissza dolgoktól.


Általánosságban ha van egy női társaság ahol van egy túlsúlyosabb nő (még akkor is ha nem durván kövér) a férfiak elsősorban a vékonysbb nőkhöz fognak odamenni.

2023. ápr. 3. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
42%
Engem a nagyobb idomok vonzanak,nem az elhízott,szétfolyt,hordóhasú kategória hanem a nőiesen telt. A vékony nők nem tudnak megmozgatni szexuálisan kivéve ha a vékonyság mellé két nagy kanna is társul de ez nagyon ritka.
2023. ápr. 3. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

"A baratnom azt allitja a duci emberek viccesebbek, lazabbak (mert pl nem stresszelnek a kajan...) es a vegen mindig boldogabb egy ferfi egy duci novel mert "otthon" erzetet ad...."

Ilyen férfiaknál kövér nők számukra: Ha nincs ló jó a szamár is.

2023. ápr. 3. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fiatalon csak a vékony nők tetszettek. Ahogy idősödtem, egyre vonzóbb lett az anyutest. A vastagabb comb, nagyobb fenék, a nőies idomok ugyanannyira bejönnek, mint a vékony, törékeny alkat.
2023. ápr. 3. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
Te el vagy tévedve! A férfiak a nőies alakot szeretik. A ducik meg azt hiszik ők azok. Nem. Azokról van szó akik nem fogyókúráztak tinikorban így kifejlődtek a melleik és azóta is sportolnak, vékony a derekuk és izmos kerek formás fenekük van.
2023. ápr. 4. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!