Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a ferfiaknak ennyire bejon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a ferfiaknak ennyire bejon az ilyen alak, akkor miert tagadjak? Miert allitja akkor mindenki hogy a modell alkat az ideal? (video)

Figyelt kérdés
[link]

#alak #idom #kerek csipo #bigfatbutt
2018. júl. 21. 11:19
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%
Ezt egy videóból meg az ostoba facebookbol szűrted le? :)
2018. júl. 21. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
29%

Nekem speciál egyáltalán nem jön be. Zsírpárnás, kövér, igénytelen.

Én a feszes kerek popsit szeretem. Ha egy nőnek formás, feszes a feneke, keskeny a dereka akkor a többi másodlagos.


De ez a nő túl zsíros nekem.

2018. júl. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
77%
Azt hadd döntse már el az egyén, hogy ki tetszik neki, és ki nem. Megengeded? Köszi. :D
2018. júl. 21. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
23%
Nekem a kerek, formásan nagyobb popsi, széles csípőcsonttal, keskeny derékkal, kicsi vagy maximum közepes alma cicikkel jön be. A lényeg, hogy arányos legyen. Szeretem a szép, hosszú lábakat, karokat is. Imádom elkényeztetni a nőt popónövelő projekttel, hopp egy kis csoki itt, egy kis süti ott, élmény nézni, ahogy jóízűeket eszik a társaságomban. Nem szeretem a finnyás, válogatós nőket (elsősorban kaja).
2018. júl. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
25%
ez olyan mint a férfiaknál a body buildinger biztos néhány lánynak bejön de pontosan tudja a 99.9% hogy nem praktikus nem leszel az életben erősebb mert az agyi kapacitást is növelni kell a kapcsolatokat baráti rokoni szerelmi nem véletlen nincs ideje a férfiaknak edzeni amugy meg nem tud futni egy bodybuilder ami néha a leghasznosabb
2018. júl. 21. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%
#4 Még jó, hogy a csokitól meg a sütitől kerek, feszes feneke lesz a nőknek, nem löttyedt és zsíros 😏
2018. júl. 21. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
54%
#6: igen, értelek, de a sportot nem írtam, fontos, hogy sportoljon valamit. Tudod, mellette nem baj, ha megtömöm néha egy csokival, sütivel, nem fog szétfolyni. 😁
2018. júl. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Semennyire mert a magas, telt nők jönnek be
2018. júl. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenkinek a modell alkat az ideál, én sosem állítottam, h nekem az jönne be. Nekem sokkal jobban bejönnek az ilyen alkatú nők, mint aki a videóban van, én ezt nem tagadom. Másnak meg más jön be. Akikre azt mondod, h "tagadják" ,azok nem tagadják, csak nekik szimplán tényleg nem ez jön be, ízlések és pofonok.
2018. júl. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem hasonló alakom van, csak a hasam is nagyobb hozzá.Nem vettem még észre, hogy ez bármelyiknek is bejönne...Itt is csak szerintem azért nézik meg, mert így van a nő felöltözve hozzá, tehát abszolút nem takargatja magát.Én biztosan nem mutogatnám magam ilyen ruhában az utcán.
2018. júl. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!