Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Létezik e olyan,hogy stabil...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Joe112 kérdése:

Létezik e olyan,hogy stabil pàtkrkapcsolat? Valamit,hogy egyik fél nem nyomja el a màsikat? 44f

Figyelt kérdés

Nem tudom,hogy a nők vagy a férfiak a magànyosabbak,de a nők szerintem jobban megvannak egyedül!

Mindenki véleményére kíváncsi vagyok!



2023. ápr. 23. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

Létezik-e olyan, hogy stabil párkapcsolat? -> IGEN.

Valamint, hogy egyik fél nem nyomja el a másikat? -> IGEN.

A nők szerintem jobban megvannak egyedül. -> IGEN.

2023. ápr. 23. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én nem hiszek benne.Jól megvagyok egyedül,bár azért jöhetne egy pasi.
2023. ápr. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
az első jól összefoglalta, adom a véleményét.
2023. ápr. 23. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat🙃
2023. ápr. 23. 20:38
 5/9 anonim ***** válasza:
Természetes igen, mindenre.
2023. ápr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Létezik, igen. Viszont nem magától alakul ki, hanem tenni kell érte,építeni és folyamatosan ápolni a kapcsolatot. Kommunikálni egymással és tisztelni egymást. Nem könnyű és nem egyből stabil. Muszáj csiszolódni, vitázni és összekapni, mert úgy ismeritek meg egymás határait. Őszintén vállalni kell az érzéseket, alkalmazkodni kell és akarni.

Plusz nem tudom, hogy a nők jobban elvannak e egyedül, az szerintem személyiségfüggő.

2023. ápr. 23. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Van stabil párkapcsolat. Amit a lakáshitel és a CSOK összekötött, sem isten, sem ember nem választja szét. Egyébként pedig úgy tapasztalom, a nők sokkal jobban elvannak egyedül. Egyrészt képesek ellátni magukat (a férfiak jelentős része ezen a téren egy középső csoportos óvodás szintjén van), másrészt ők nem hülyülnek meg, ha huzamosabb ideig nincs szex. Ha meg mégis vágynak némi hancúrozásra, egyszerűbb a dolguk, mert válogathatnak a jelentkezők között.
2023. ápr. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

1-es tripla igenjével egyet értek.


Jómagam egymagamban akármivel feltalálom magam (most értem haza 25 km-es esti bicózás, fotózásról), az "unalom" nem létezik számomra, ám az "unalmas személy"... Volt egy pár. S ezt nem csak párkapcsolatra, hanem minden kapcsolati formára értve.

2023. ápr. 24. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Mennyire igaz 8as
2023. ápr. 24. 06:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!