Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők, vállalnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, vállalnátok olyan fiatal férfitől gyereket aki keveset beszél és magának való? Tartanál attól hogy a gyereket is ezt örökölné?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 17:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
59%
Mondanám, hogy szoktam látni ilyen középkorú párokat, ahol a férfi csendesebb, de dolgos, viszont nyilván olyan gyorsan változott a világ, hogy ég és föld a különbség mondjuk a mai negyvenes nők egykori (huszonéves korukbeli) párválasztási szokásai és a mai huszonéves nők párválasztási szokásai között.
2023. máj. 11. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Aki csendes gyereket szeretne annak nem gond.

Szomszédék pont ilyenek. A pasit észre se venni szinte, de a gyerekeiket sem.

Suliban is olyanok mintha láthatatlanok lennének. Baj soha nincs velük, csend van. Sima csendes hetköznapi átlagélet, csendes hétköznapi gyerekekkel.

2023. máj. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
41%

Folyt. Én meg amolyan olaszosabb tipus vagyok szemelyiségben(néha tőlem zeng a ház), a párjaim javarészt dominánsabb szocializált erősebb egyéniségű férfiak, akiknemlk ezer haveruk barátjuk és nagy társadalmi életük van, meg volt is gyerekként is, ha nekem gyerekem lesz, őt vagy őket szerintem észre fogják venni mindenhol.

Lehet nyugisabb lenne vmi csendes élet, de nekem nem ez van.

2023. máj. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
56%
és játékos? mert az se mindegy, ha rádhagyja a gyereknevelést, akkoor ott nagy baj lesz.
2023. máj. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Aki megszeretett annyira, hogy együtt akar élni veled, mert mellesleg mindketten gyereket is akartok, azaz közösek a céljaitok, akkor az már elfogadta ezt. Akinek viszont párkapcsolatra sem kellesz, minek akarna tőled gyereket? Szóval kicsit fordítva gondolkodsz, nem eszerint fognak (ki)szelektálni a gyereket akaró nők.

Aztán ezt nem lehet örökölni egyébként, hanem el lehet tanulni (szocializáció, szülői minta). Vagy azért lesz valaki introvertált, mert valami trauma érte. Szülőként elég sok mindent le kell küzdeni és muszáj megerősödni. Ha te is tanultad vagy sokat kritizáltak és cikinek tartod magad, azért vagy halkszavú, hát gyerek mellett tuti kell majd kiabálnod, akármennyire is kívül esik a komfortzónádon. Ez saját tapasztalat, én is szorongó voltam, tériszonyos, szociófóbiás, hipochonder... - nahát gyerekek mellett most már nem érek rá ilyen "úri mulatságokra".

2023. máj. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
96%
Ez nem öröklődő.
2023. máj. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
23%
En ugy látom az.
2023. máj. 11. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
28%
Én ilyennel nem is lennék, nemhogy gyereket vállaljak vele. Én nem bírom az ilyen embereket. Mit kezdjek velük ha alig beszélnek meg maguknak valók? Én semmit sem tudok 🤷
2023. máj. 11. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
13%
6-7. Nem öröklődő a génekben, de öröklődő a szocializációban. Nem csak olyan leszel, amilyet a szüleidtől örökölsz a génjeidben, hanem olyan is, amit a szüleidtől látsz az életed első 15-20 évében.
2023. máj. 11. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
0%

Én génekben is látom.

Aki nem is ismeri a szüleit azok mégis hasonlítanak azokra jellemben is.

2023. máj. 11. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!