Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal nők, vállalnátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal nők, vállalnátok olyan fiatal férfitől gyereket aki keveset beszél és magának való? Tartanál attól hogy a gyereket is ezt örökölné?

Figyelt kérdés
2023. máj. 11. 17:21
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
97%
Ennyi ember ismersz, aki nem is ismeri a szüleit? És te ismered a gyerekeket is, meg a számukra ismeretlen szüleiket is?
2023. máj. 11. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
94%
Bárcsak olyan egyszerű lenne a világ, hogy a gyerek vagy olyan, amilyenre neveljük, vagy még az is a génjeiben van, hogy melyik Pokémon a kedvence.
2023. máj. 11. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
0%

Az édesapám keveset beszélő típus, bár magának valónak nem mondanám, de inkább hallgatóság. Én is ezt örököltem tőle, introvertált személyiség vagyok, és magamtól nehezen szocializálódok és tartok fenn kapcsolatot. Így nem lenne kérdés, hogy el tudnék-e fogadni egy férfit, aki hasonló típus, hiszen talán még megnyugvás is lenne, hogy végre valaki, akivel hasonlítunk ebben és megértjük egymást.

Ugyanakkor hozzátartozik az igazsághoz, hogy én magam tartok attól, hogy hogyan fogok gyereket nevelni, szociális készségeket átadni, megtanítani kibontakozni, ha ő nem ilyen típus lesz, illetve amikor már nagyobb/felnőtt lesz, kapcsolódni vele, hogyha most sem megy a kapcsolódás más felnőttekkel. Ilyenkor egyrészt megnyugtat, hogy a párom szociális típus, így lenne kitől eltanulniuk, ugyanakkor nem oldja a feszültségemet, hogy nem leszek-e kívülálló a saját családomban.

2023. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
0%

Igen gyámügybe belelátok ez az egyik.


És amugy ehhez nem is kell statisztika.

Ha csak egyetlen gyerek is létezik aki jellemileg/temperamentumilag tiszta apja vagy anyja úgy, hogy nem is látta a szülőt, akkor ez genetikailag tény hogy öröklődhet.

Ami különleges hogy még a gesztusok is öröklődnek. Pl egyik szülőnek huncutmosolya van, a tőle 1000 km-re levő nem ismert gyerekének is érdekes, de ugyanaz a huncut mosolya van(félszájhúzás mosolygáskor és kisebb kacsintással).

Egy rakat ilyen dolgot láttam már.

Nagyon sokminden öröklődik genetikailag.

A szocializácios képességek is.

2023. máj. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
76%

"Ha csak egyetlen gyerek is létezik aki jellemileg/temperamentumilag tiszta apja vagy anyja úgy, hogy nem is látta a szülőt, akkor ez genetikailag tény hogy öröklődhet."


Ne legyél már ennyire buta.

2023. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
5%
Senkitől nem vállalnék. Jobb ha nem beszél mintha nonstop pofázna.
2023. máj. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Miazhogy! Csak olyan férfi kellene, aki nem lenne folyton a nyomomban, hogy állandóan beszéljen. Nem félnék attól, hogy a gyerek örökli.
2023. máj. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Fuggetlenul mindentol, ki akar egy ilyen apat a gyereknek? Szerencsetlen kicsi.
2023. máj. 12. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Én, amikor ismerkedem egy férfival, azt nézem, nekem szimpatikus-e a viselkedése, személyisége... ha igen, akarok tőle gyereket, ha nem, nem. Olyan nincs, hogy amúgy tetszik a személyisége, de a gyerekemnek nem akarok olyat. Amúgy meg a kérdésben szereplő személyiségre vonatkozóan, hogy tetszene-e: NAGYON-NAGYON NEM MINDEGY, hogy milyen értelemben magának való és milyen értelemben beszél keveset. Ha velem sem hajlandó egy jót beszélgetni, annyira aszociális vagy antiszociális, és/vagy kb. csak akkor jön oda hozzám, amikor a farka viszket, az baromira taszító. Ha nem annyira szélsőségesen az, az vonzó is tud lenni, és gyereknek sem tartom azt a személyiséget rossznak.
2023. máj. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!