Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem reagál az üzenetemre...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem reagál az üzenetemre a szexpartnerem?

Figyelt kérdés
Hétfőn kidobott mert eléggé elhanyagolva érezte magát. Nagyon nem magyarázkodott csak megkérdezte hogy szeretnék e beszélni róla de mondtam hogy nem. Igaz hogy sokszor félre tettem őt,de hát nem igértünk egymásnak semmit amit neki is mondtam már. Csak annyit mondott hogy eltávolodott tőlem. 2 éve össze jártunk. Írtam neki viccesen szerdán azóta nem nyitotta meg és nem is elérhető messengeren pedig mindig fent szokott lenni. Abban maradtunk hogy még beszélünk azért szóval nem értem miért nem ír vissza....Én vagyok a férfi.
2023. jún. 2. 19:08
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
70%
Most nem kíváncsi rád, talált egy pasit, de ne búsulj, ha vége lesz a kapcsolatának, vagy ha nem lesz megfelelő a kapcsolata, keresni fog.
2023. jún. 2. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Visszaadja a kölcsönt.
2023. jún. 2. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
Hétfőn kidobott. Ennyi volt, ő lezárta.
2023. jún. 2. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:

Biztos hogy nincs senkije...

Jó de hát abban maradtunk hogy azért beszélni fogunk....azt tudom hogy neki többet jelentettem már régóta. De akkor most ilyen könnyen ignorál?

2023. jún. 2. 19:19
 5/40 anonim ***** válasza:
100%
Még is mit vártál? Tudtad hogy többet jelentessz neki miután ez nem változott mert neked csak szex így lezárta a dolgot. Bolond lenne ezután beszélni veled.
2023. jún. 2. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:
De az még 1 évvel ezelőtt volt. Megbeszéltük hogy nem akarok többet és ment minden tovább ahogy volt viszon én nem sűrűn mentem hozzá csak írtam neki. Sokat dolgoztam meg mindig volt valami más...
2023. jún. 2. 19:28
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Kinek kell ilyen kapcsolat? Egy rà nem érő FFI,aki lesz@r.jól tette hogy befejezte veled.
2023. jún. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy okos nő. Remélem tartja magát.
2023. jún. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 A kérdező kommentje:
Volt már 3szor hogy elhajtott de kindig fokytattuk. Azért barátság még maradhatna. Ezt is beszéltük meg. Nem értem akkor miért nem ír.
2023. jún. 2. 20:04
 10/40 anonim ***** válasza:
100%
Mit nem értesz? Agyatlan,finitó, game over....
2023. jún. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!