Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem gyerekes egy felnőtt 30+...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem gyerekes egy felnőtt 30+ nőtől hogy állandóan "puszikákat" vár a barátjától?

Figyelt kérdés

Állandóan mondja neki hogy "kérem a puszikákat".

Szerintetek nem gyerekes, kislányos ez?

Mellesleg megkapja őket.


2023. júl. 4. 10:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
0%
De... Eléggé.
2023. júl. 4. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
80%

Én nekem nem kell kérnem, ad magától a párom mindennap akár többször is és 30 vagyok. Nem kislányos, hiszen a párjától szeretné nem a szüleitől!

Eléggé gond, hogy így lenézed és muszájból teszel eleget neki.Amikor megrakod, akkor nem kislányos? Akkor a puszilkodás teher? Ugye, hogy nem?

Egyszerűen nem vagy szerelmes belé, ezért tégy neki meg egy szivességet, jó? Szakíts vele, hogy olyan pasival legyen, akinek nem okoz gondot a pusziszkodás.

2023. júl. 4. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%
De
2023. júl. 4. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

#2

A párja ad neki magától is. Elvagy tévedve.

2023. júl. 4. 11:00
 5/14 anonim ***** válasza:
83%

Szerintem abszolút NEM!!!

Sőt, számomra kifejezetten az ilyen nők lennének megfelelőek.

Nem értem ebben mi a gyerekes, ez a szeretet, szerelem és a ragaszkodás egyfajta kifejezése, hogy akarja a pasit, szereti, kéri tőle a visszaigazolasokat stb.

Ti felravagytok lőve.

2023. júl. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
74%
Ha ad neki és nem rólad van szó, akkor miért érdekel téged, hogy a nő milyen? Egyáltalán nem gyerekes, a szeretet/törődés kifejezése, közeledés szex célja nélkül, qrva jó érzés, hogy valaki szeret és puszilgat!
2023. júl. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:

Nem a szeretetről, törődésről írtam, hanem pl minden egyes este lefekvéskor "kérem a finom puszikákat" mondat hangzik el, amit mondjuk a kislányomtól szívesen veszek. De egy felnőtt nőtől!? Lehet még agyilag ő maga is kislány. Nem?

Minden rossz szándék nélkül.

Egyébként rólam/rólunk van szó.

2023. júl. 4. 11:14
 8/14 anonim ***** válasza:
68%
Te totál hülye vagy kérdező...szegény nő kivel él együtt....
2023. júl. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
65%
Tudod, nem kötelező 30 fölött befásulni...
2023. júl. 4. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

#7:


Basszus azért kéri a puszikákat, mert magadtól nem adnál neki. Olyan hülye, hogy kéri ahelyett, hogy kivágna. :D


Engem minden áldott nap, ahogy reggel megy munkába (korábban kezd) megpuszil és este lefekvés előtt is, sőt napközben, amikor hazaérünk rögtön puszival, csókkal üdvözöl és én is őt, mert arra vágyunk, örülünk, hogy együtt vagyunk 8 ÉV UTÁN!


Nem kell koldulni pusziért se másért magától teszi és én is mert szeretjük egymást!



Lehet, hogy más a szeretetnyelvetek, de lehet az is, hogy egyáltalán nem szereted és mindkettő esetben jobb szakítani!

Egyszerűen nem illettek össze, vagy egyoldalú a szerelem, akkor miért húzod az idejét???

2023. júl. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!