Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tudnék túllépni valakin,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnék túllépni valakin, akivel sosem lehetek együtt ?

Figyelt kérdés

Mivel tereljem el a figyelmem?


Nő vagyok


2023. aug. 18. 15:52
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:
100%

Én minden eddigi "nagy szerelmemet" elfelejtettem.

Csak nézek kik voltak, mik voltak ezek.

2023. aug. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 A kérdező kommentje:
#31 😆🥳
2023. aug. 18. 20:59
 33/40 anonim ***** válasza:

“27 Ha mellettem csinàlnà, azt nem tudnàm elviselni. Viszont csinálhatja, mivel nem vagyunk és nem is leszünk együtt.”


És szerinted ha te lennel most mellette, melletted nem krvazna?… ugyan már…….. :))))

2023. aug. 19. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 A kérdező kommentje:

#33 Nem ezt mondom??? Persze, hogy csinálná.

Ezért akarom elfelejteni.

Egyébként nem aludtam semmit.

2023. aug. 19. 11:18
 35/40 A kérdező kommentje:
Igazából nekem nem ő hiányzik, hanem a régi, mosolygós énem.
2023. aug. 19. 11:19
 36/40 A kérdező kommentje:
#33 Egyébként ő egy csaló ember.
2023. aug. 19. 11:19
 37/40 anonim ***** válasza:

Értem. Úgy felejthetnéd el a leghamarabb sajnos, ha összejönnétek és téged is megalázna, meg együtt lakva halálra undorodnál tőle a pár említett dolog alapján.. merthogy csak hlyére venne, az 99%. Ekkor kerülne a szíved és az eszed egy nevezőre. Ami miatt most nem tudsz túl lépni az a kb mi lett volna ha, illetve hogy sosem tudja összetörni ténylegesen a róla kialakult képet. Hiába tudod h xar lenne, nem történik meg a várt kiábrándulás, mert semmi sem történik…


Sajnos tudom magam is, milyen mikor rossz embernél érzel így, meg forgolódsz hajnalokban, pedig az eszeddel tudod h nem működne normális kapcsolat amire valójában vágysz.. sajnos nem fog feltétlenül a vonzalom elmúlni.


Ezt el kell fogadni. A hibáira emlekeztesd mindig magad, ne csak a vonzalomra, mert az is hozza tartozik (csalás, qrvazasok, h sosem tudna szeretni igazán, nem is akar sztem, nem lenne emg az érzelmi biztonság. Neked ezek kellenek? Ha nem, akkor jobb is így.)


Azért gondolsz rá mindig, mert ez egy jól eső érzés, az agy imád szerelmesnek kenni, nem ő kell neked, hanem amit elő tudott hozni belőled.. az az érzés ami miatt sokszor gondolsz rá.


Illetve jó ha nincs előtted, keruld amennyire lehet, legyél vele távolságtartó, amennyire lehet. De ehhez iszonyat erő kell, csak az erős embereknek megy, az meg nagyon kevés… így is nagyon nehéz kikerülni egy ilyen helyzetből… de ezek nélkül meg rosszabb.


Akkor fog jobb lenni csak, ha idővel megfog más, akihez vonzódsz. Akkor már eltörpül ez a személy, h értelmesebb, még azt is látni fogod, mennyivel “minőségibb” az újfajta vonzalom, mint a régi volt, ez a régi meg már nem fog az eszedbe jutni, mert elkapott más, más lehetőség a vonzalom nevelésére. Mert ahogy írták, felülírja az új vonzalom. Főleg ha abban több potenciál is van..

2023. aug. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:
*más lehetőség a vonzalom nevelésére.
2023. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
*=megélésére akart lenni
2023. aug. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm.
2023. aug. 19. 13:50
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!