Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy szép lánynak visszeres...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy szép lánynak visszeres az egyik lába, az már kizáró ok hogy egy pasi összejöjjön vele?

Figyelt kérdés

Nem beképzeltségből, de elég szép, helyes lány vagyok. Alkatilag is csinos, a fiúknak általában tetszeni szoktam. De sajnos fiatal korom ellenére a bal lábamon kialakultak visszerek. Egyszer már megműttetettem, de sajnos újra előjöttek.

Attól félek, ha nagyon tetszek is valakinek, elfordul tőlem emiatt.

Ez lehetséges hogy ez fogja majd meghatározni hogy mennyire vagyok jó csaj?

Mozgok is rendszeresen, tehát igyekszem odafigyelni az alakomra, mielőtt még valaki azt feltételezné hogy elhanyagolom a külsőmet.


2023. szept. 17. 22:57
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem befolyásolna engem ez a dolog, mert tudom, hogy valóban senki sem tökéletes, így én sem, tehát nem várhatom el, hogy esetlegesen a másik is No1. személy legyen.
2023. szept. 18. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
84%

Nekem nem kizáró ok. Múlt héten tök véletlenül láttam egy nőt, előttem állt a sorban, és kiszúrtam a visszereket az egyik lábán. Aztán ahogy felemeltem a szemem és végigpillantottam tetőtől talpig, levontam a következtetést, hogy "pfúú, de jó nő!" :).


Senki sem tökéletes, csak a mai világ mindenhol ezt sugallja. Nyilván érdemes a dologra figyelni, kordában tartani, ha tudsz, javítani rajta, de emiatt egyáltalán nem kell, hogy kisebbségi komplexusod legyen.

2023. szept. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%

Már kizáró ok?


Attól félek, hogy…


Ne agyaljál hülyeségeken hagyd meg a többieknek! Pacsi

2023. szept. 18. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%
Hacsak nem lábfétises pasit akarsz, akkor ez nem nagyon fog érdekelni senkit. Szép arc, formás fenék, arányos mellek, ilyesmi az ami a többséget érdekli.
2023. szept. 18. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!