Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Magányosok, egyedülállók!...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Magányosok, egyedülállók! Hogyan élitek meg a társtalanságot?

Figyelt kérdés

2023. okt. 8. 19:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem nekem ez a default állapotom.
2023. okt. 8. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 Kitana. ***** válasza:
84%
Jól, igyekszem élvezni, amíg tart.
2023. okt. 8. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
93%

Próbálkoztam ismerkedni sok fórumon,sokféleképpen.Nem ment,nem jött össze semmi.

Bele is fáradtam,tudomásul veszem,hogy nekem nem jut ismét társ.Sokan vannak így vele,tudom.

Csak a magam életét,energiáit pocsékolnám,ha mindig ezen kattognék. Elengedtem és igyekszem elfoglalni magam és minden nap találni valami szépet az életben.


F

2023. okt. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Én is elengedtem, bár vannak nehéz pillanatok is.


Igyekszem a gyerekeimmel kihozni a maximumot a minőségi időtöltésből és 2 hetente hétvégén, mikor egyedül vagyok, akkor is elfoglalni magamat. 41N

2023. okt. 8. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
1-es vagyok, mi a baj a válaszommal? Nekem kapcsolatban lenne fura élnem.
2023. okt. 8. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
51%
Nehezen. Nagyon rossz érzés, hogy nincs senki, akit úgy szerethetek. Próbálom elterelni a gondolataimat, próbálok valami mást csinálni, de nagyon nehéz. Emiatt folyton szomorú vagyok.
2023. okt. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Én csak egyedül vagyok képes létezni, nem sikerült senkihez sem kapcsolódnom még. Én is elengedtem már rég ezt a párkapcsolat dolgot. Nem való mindenkinek. :/
2023. okt. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
100%

Hullámvölgy, de egyre gyakrabban vagyok a völgyben.

Valaki túrázni a hegyekbe? ;-)

F.

2023. okt. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
80%

Vegyes érzésekkel.

Annak örülök, hogy nem kell cselédkednem, nem vagyok állandóan elrángatva itthonról valahová, valami programra, nem kell "vizsgáznom" a másik barátai és családja előtt, nem kötelező állandóan találkozni, csomó időt együtt tölteni.

Annak nem, hogy nincs részem intimitásban.

Ezek mellett pedig borzalmasan ki vagyok égve, pedig csak alig több mint 1 éve próbálkozom aktív, célzott kereséssel (társkereső) - nagyon nem vagyok híve, de egyáltalán nincs más lehetőségem. Attól égtem ki ilyen durván, hogy a legtöbb, legjobb, amit el tudok érni, hogy minden rendben a másikkal, de nincs kémia, nem mozgat meg, teljesen semleges. Hogy ez a csúcs, ennél csak rosszabb lehet... Hogy sosem élhetem meg az azt az agyeldobós, hormongőzös, kb. "bedrogozott" állapotot, amit a szerencsések legalább a kapcsolatuk elején igen. Hogy nincs szenvedély, csak valami langyos maszatolás.

2023. okt. 8. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
63%
És ha eltekintünk a társ hiányától. Tisztán az egyedüllét. Az, hogy egyedül él az ember. Mennyire elviselhető? Persze ha el lehet így vonatkoztatni egyáltalán, szét lehet választani a kettőt egyáltalán?
2023. okt. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!