Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vajon működő képes lehet?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon működő képes lehet? Lehet újra szerelmem/szeretett?

Figyelt kérdés
Sziasztok, kicsit több mint egy éve szakítottam a volt élettársammal. 4 évig voltunk együtt. Hoztam egy rossz döntést és eldobtam a kapcsolatunkat. Vissza gondolva hiba volt. Nekem csak én de ő is hibázott. Nekem ő volt az igazi ezert is írom hogy rossz döntés. Ő is így gondolja. Most ott tartunk ismét nincs egyikünknek sem senkije. Vagyis ő most akar kilépni egy rossz kapcsolatból.

2023. okt. 9. 14:31
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Beszélj vele, bármi lehet. Tök mindegy mi mit írunk ide
2023. okt. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
50%
Ismerek olyanokat, akik újra próbálták, de idővel újra kijöttek ugyanazok a problémák, amiért anno szakítottak. Szerintem ez csak nagyon ritkán működőképes és mindkét félnek nagyon-nagyon intelligensnek kell lennie ahhoz, hogy ne hánytorgassák fel a múltat, hanem tiszta lappal induljanak.
2023. okt. 9. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne működhetne, ha mindketten akarjátok? Ha tudjátok, hogy hol és mit hibáztatok és mindketten tesztek is érte, hogy ezeket kijavítsátok, akkor simán működhet a kapcsolat.
2023. okt. 9. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
69%
Akár működhet is, tegyetek egy próbát ha úgy látjátok, hogy a régi problémákat sikerült megoldani (mert gondolom volt azért oka akkor annak a szakításnak).
2023. okt. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Probléma az volt hogy túl sokat foglalkoztam a karrieremmel. Mert azt hittem én attól boldog leszek. Ma már tudom hogy mind2 kell nekem egyformán hogy igazán boldog lehessek. Jobban érdekeltek más nők mint ő. Ma már ki nőttem belőle és nem kell más nő.
2023. okt. 9. 16:51
 6/10 anonim ***** válasza:
Ló helyett választana csak ha visszamegy.
2023. okt. 9. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdező- akkor szerintem érdemes egy próbát tenni, ha ő is hasonlóképp gondolkodik. Az ember idővel komolyodik, változik -lehet, hogy most értetek össze. 3-as voltam.
2023. okt. 9. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Senior Séf ***** válasza:
100%
A múltban nem ment együtt a szekér. Mi változott, ami miatt most menne? Annyi nő%férfi van, mint égen a csillag. Régi kapcsolatot felmelegíteni csak meddő gatyázás.
2023. okt. 11. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Eléggé ellentmondásosan írsz a kérdésedben és a későbbi kommentben.

Azt nem értem, ha azt írod, hogy számodra fontosabb volt a karriered, akkor mégis hogyan jutott a karrier hajhászása közben időd más nőkre, a párodra pedig nem?

Nem tudom hogy van ezzel a volt párod, de én egy olyan nővel soha nem tudnék összejönni újra, aki már egyszer megcsalt.

De emellett azt is tudom, hogy nagyon sokan szeretik a töltött káposztát többször felmelegítve is elfogyasztani :)

Egészségetekre! :D

2023. okt. 17. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Egyébként ha a szerelmed lett volna, akkor nem csaltad volna meg egyszer sem.

Ennyit erről... ;)

2023. okt. 17. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!